PROVOZ ESHOPU NEOMEZEN, ZBOŽÍ ODESÍLÁME !
Vážení zákazníci. ZDE naleznete aktuální informace k provozu s ohledem na nařízení vlády (COVID-19) včetně způsobů doručování Vašich zásilek. Kamenná prodejna je uzavřena, eshop plně funguje bez omezení. Děkujeme.

Aktuální provoz s ohledem na nařízení vlády (COVID-19)

Vážení zákazníci

Náš kamenný obchod Čundr shop Vsetín je do odvolání uzavřen (závisí od nařízení vlády).

Provoz eshopu Makalu.cz je NEPŘERUŠEN a vše funguje jako obvykle.

Přeprava Zásilek:

Česká pošta funguje bez omezení. ČP uzavřela nekryté přepážky na poštách (ty které nejsou chráněny sklem).

Rozvoz zásilek PPL funguje bez omezení.

Výdejní místa Zásilkovny a PPL Parcelshop mají v podstatě rovněž plný provoz. Vláda udělila výjimku obchodům, které provozují výdejní místa dopravců. Doporučujeme však sledovat např. webové stránky daných výdejních míst nebo weby dopravců (vyhledávání / informace výdejních míst) - může totiž dojít k omezení otvírací doby nebo i k uzavření pobočky. Přestože ve chvíli kdy objednávku v našem eshopu vyplňujete resp. vybíráte výdejní místo, je zobrazován aktuální seznam výdejních míst v provozu, tak se situace dynamicky vyvíjí a mění. Pokud chcete mít 100% jistotu, zvolte doručení PPL nebo Českou poštou přímo na Vaši adresu.

Osobní výdej zboží na našem kamenném obchodě je možný. Tolerujte prosím námi určený čas s ohledem na současné omezení provozu a zamezení setkání více zákazníků najednou. Při předání zboží mějte chráněné dýchací cesty viz. nařízení vlády.

U většiny dopravců jsou platby za zboží (dobírky) omezeny jen na platbu kartou, aby se zamezilo přímému kontaktu. Počítejte prosím případně s tímto omezením.

Děkujeme za pochopení a spolupráci.

Team Makalu.cz