Doldy batoh Arrow 42 Light + Merrell impregnace 200 ml v hodnotě 150 Kč

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 14 hodnocení
 

Doldy batoh Arrow 42 Light + Merrell impregnace 200 ml v hodnotě 150 Kč Doldy batoh Arrow 42 Light + Merrell impregnace 200 ml v hodnotě 150 Kč

 

Jednokomorový batoh Doldy Arrow 42 Light o objemu 42 litrů s horním plněním a s přípravou pro (hydro) pitný vak. Materiál: TripleRip Light, pevný a odvětrávaný zádový systém. Nový zádový systém AIR+ Light s vynímatelnou konstrukcí, nový extrémě lehký a pevný materiál TripleRip Light a samotná konstrukce ruksaku ho předurčují k použití v těch nejnáročnějších podmínkách jak při skialpinismu tak při lezení, lyžování a vrcholových výstupech. Jednokomorový ruksak nejvyšší třídy v odlehčeném provedení. Tento technický ruksak vznikal za spolupráce s nejlepšími českými alpinisty.

◘ objem: 42l
◘ počet komor: 1
◘ hmotnost: 1030g (600g)
◘ pláštěnka: ne

Běžná cena Více informací v tabulce variant
Ušetříte 277 Kč (–10 %)
Cena od 1 981,82 Kč bez DPH
Cena vč. DPH od 2 398 Kč
Značka Doldy
Kategorie Batohy 31 - 50 l
Záruka 24 měsíců
Zvolte variantu
Doldy batoh Arrow 42 Light + Merrell impregnace 200 ml v hodnotě 150 Kč Barva: zelený 3 - 8 prac.dnů 2 770 Kč 2 493 Kč
2 060,33 Kč bez DPH
Doldy batoh Arrow 42 Light + Merrell impregnace 200 ml v hodnotě 150 Kč Barva: šedý (starý model, do vyprodání) Skladem 2 600 Kč 2 398 Kč
1 981,82 Kč bez DPH
 

Nový zádový systém AIR+ Light s vynímatelnou konstrukcí, nový extrémě lehký a pevný materiál TripleRip Light a samotná konstrukce ruksaku ho předurčují k použití v těch nejnáročnějších podmínkách jak při skialpinismu tak při lezení, lyžování a vrcholových výstupech.

Při vývoji jsou použity veškeré téměř 30ti leté zkušenosti firmy Doldy s výrobou batohů. 100% výroba batohu probíhá výhradně v České Republice. Před uvedením batohu na trh probíhalo několikaměsíční testovaní s našimi nejlepšími alpinisty a dalšími sportovci, aby bylo vyladěno vše k dokonalosti. Firma Doldy se snaží aby většina použitých materiálů pocházela z ČR. Aktivně spolupracuje s výrobci materiálů na vyladění stávajícíh výrobků případně na vývoji uplně nových materiálů.

Vybavení: Vrchní část s velkou lehce přístupnou vnější kapsou a vnitřní kapsou. Boční kompresní pásky, slouží také k uchycení lyží. Kompresní popruh na připevnění lana pod víko. Systém pro uchycení cepínů. Odnímatelný bederní pás nové konstrukce. Odnímatelná zádová výztuž. Hmotnost bez bederního pásu a zádové výztuže 600g.

Servis: Na všechny výrobky Doldy poskytuje firma velmi rychlý kvalitní jak záruční tak pozáruční servis. Samozřejmě není problém dodat jakékoliv náhradní díly.

Zádový systém AIR+ Light
Zádový systém zaručuje dokonalé rozložení nákladu a výborné odvětrání zad. Plastový panel. Ergonomicky tvarované duralové výztuhy ve tvaru X. Ergonomicky tvarované vyztužené ramenní popruhy ve tvaru S. Prsní úvaz. Vyztužený bederní pás. Spodní a vrchní stabilizační popruhy. U systému AIR + Light je vynecháno měké polstorování zádové části, což batoh ještě zlehčuje a hlavně takovýto systém není náchylný k ulpívání nečistot nebo sněhu, přitom však zůstává velmi pohodlný.

Technické parametry:
Arrow 42 Light hmotnost 1030 g / 600 g (bez zádové výztuže) objem 42 l

 • kapsy vnější, vnitřní
 • objem 42 l
 • úchyty pro horolezectví ano
 • materiál TripleRip Light
 • zádový systém Air+ Light
 • hmotnost 1030 g, 600 g bez výztuže
 • přístup shora
 • kompresní pásky ano
 • bederní pás odnímatelný

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

 
 

 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.