Nyní také obchod v PRAZE!
Jsme zde pro naše zákazníky z Prahy a okolí.
OBJEDNEJTE SI NA VYZKOUŠENÍ DO PRAHY S DOPRAVOU ZDARMA bez nutnosti zboží odebrat nebo možností na místě vyřídit výměnu.
Netradiční styl prodeje, nadšený zkušený personál a domácí prostředí u kávy nebo čaje.
Neohodnoceno

Doldy batoh ALPINIST EXTREME 28+ + Merrell impregnace 200 ml v hodnotě 150 Kč

Jednokomorový batoh Doldy Alpinist extreme 28+ o objemu 28+8 litrů s horním plněním a s přípravou pro (hydro) pitný vak. Materiál: Cordura / Asymtex, odvětrávaný zádový systém. Zádový system a nizka vaha ho predurcuji k pouziti pri skialpinismu tak pri extremnim lezeni, lyzovani a vrcholovych vystupech. Jednokomorový ruksak nejvyšší trídy. Tento technický ruksak vznikal za spolupráce s nejlepšími ceskými alpinisty.? objem: 28+8l? počet komor: 1? hmotnost: 1500g? pláštěnka: ano

Značka: Doldy
3 476 Kč až –15 % od 2 954 Kč od 2 441,32 Kč bez DPH
Kategorie: Batohy do 30 l
Záruka: 24 měsíců
? objem batohu (l): 28
Doldy batoh ALPINIST EXTREME 28 01
3 476 Kč až –15 %
Doldy batoh ALPINIST EXTREME 28 01
Akce
Barva: černý
Skladem (1 ks)
3 476 Kč
2 954 Kč
2 441,32 Kč bez DPH
Barva: Modrý
Momentálně nedostupné
3 476 Kč
3 128 Kč
2 585,12 Kč bez DPH

Při vývoji tohoto top modelu mezi středně velkými ruksaky se nezapomnělo na žádný technický detail a jeho výbava, zádový systém AIR+ a extrémně nízká hmotnost ho předurčují k použití v těch nejnáročnějších podmínkách jak při skialpinismu tak při extrémním lezení, lyžování a vrcholových výstupech.

Při vývoji jsou použity veškeré téměř 30ti leté zkušenosti firmy Doldy s výrobou batohů. 100% výroba batohu probíhá výhradně v České Republice. Před uvedením batohu na trh probíhalo několikaměsíční testovaní s našimi nejlepšími alpinisty a dalšími sportovci, aby bylo vyladěno vše k dokonalosti. Firma Doldy se snaží aby většina použitých materiálů pocházela z ČR. Aktivně spolupracuje s výrobci materiálů na vyladění stávajícíh výrobků případně na vývoji uplně nových materiálů.

Tento technický ruksak vznikal za spolupráce s nejlepšími českými alpinisty. Při vývoji tohoto top modelu mezi středně velkými ruksaky se nezapomnělo na žádný technický detail a jeho výbava, zádový systém AIR+ a extrémně nízká hmotnost ho předurčují k použití v těch nejnáročnějších podmínkách jak při skialpinismu tak při extrémním lezení, lyžování a vrcholových výstupech.

Základní vlastnosti, parametry:

 • objem 38 l
 • kapsy vnitřní celoplošná kapsa, velká čelní kompresní kapsa na lopatu, lavinové sondy, rychlé odložení oblečení atd.
 • úchyty pro horolezectví kompresní kapsa na dně ruksaku k připevnění maček nebo lana, popruh na lano pod kapsou, speciální systém pro uchycení cepínů, vlečné/záchranné oko na bederním pásu
 • materiál Asymtex, Cordura, SBS nepromokavé zipy, YKK nepromokavé zipy, Duraflex spony
 • zádový systém AIR+
 • hmotnost 1500 g
 • počet komor, konstrukce jedna komora, vrchní část s velkou lehce přístupnou kapsou a malou kapsou pro pásek na lyže
 • přístup vrchní
 • vodní vak kompatibilní, vak není součástí
 • ostatní úchyty boční na lyže, čelní na lyže,
 • bederní pás s oky na karabiny
 • bezpečnost a ochrana reflexní páska
 • rozměr 55 x 28 x 25
 • nosnost 16 kg

Vybavení: Vrchní část s velkou lehce přístupnou kapsou a malou kapsou pro pásek na lyže, vnitřní kapsa. Boční úchyty na připevnění lyží. Přední úchyt na připevnění lyží. Kompresní popruh na připevnění lana pod víko. Samostatná velká přední kapsa na lopatu, lavinové sondy atd. Kompatibilita s vodním vakem. Vnitřní celoplošná kapsa. Odjímatelný bederní pás opatřen oky na karabiny. Vlečné/záchranné oko na bederním pásu. Pláštěnka ukrytá ve dně ruksaku.

Servis: Na všechny výrobky Doldy poskytuje firma velmi rychlý kvalitní jak záruční tak pozáruční servis. Samozřejmě není problém dodat jakékoliv náhradní díly.

Zádový systém AIR+
Zádový systém zaručuje dokonalé rozložení nákladu a výborné odvětrání zad. Plastový panel. Ergonomicky tvarované duralové výztuhy ve tvaru X. Ergonomicky tvarované vyztužené ramenní popruhy ve tvaru S. Prsní úvaz. Vyztužený bederní pás. Spodní a vrchní stabilizační popruhy. Všechny části jsou podšity 3D tkaninou, což zaručuje dobré odvětrání zad.

Technické parametry:
Alpinist Extreme 38+ hmotnost 1100 g objem 38 + 10 l
Alpinist Extreme 28+ hmotnost 980 g objem 28 + 8

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:


Tradiční český výrobce batohů to je značka Doldy, značka  která se zaměřuje na širokou škálu batohů jak pro dětí tak i pro dospělé.
Doldy dále vyrábí opravdu velké množství zimních návleků ze kterého si vybere určitě každý nadšenec zimního počasí.

Zpět do obchodu