Nyní také obchod v PRAZE!
Jsme zde pro naše zákazníky z Prahy a okolí.
OBJEDNEJTE SI NA VYZKOUŠENÍ DO PRAHY S DOPRAVOU ZDARMA bez nutnosti zboží odebrat nebo možností na místě vyřídit výměnu.
Netradiční styl prodeje, nadšený zkušený personál a domácí prostředí u kávy nebo čaje.
Neohodnoceno

ALB forming dřevo plynový vařič NEREZ BUSH BUDDY

ALB forming dřevo plynový vařič NEREZ BUSH BUDDY je tzv. dřívkáč. Jako palivo lze použít suché dřevo, trávu, pevný líh , atd. Na vařiči lze uvařit jeden litr vody během 10 minut (za dobrých podmínek, chráněné před větrem a deštěm, s poklicí na nádobě). ALB forming také někdy prodáván pod označením výrobce Var. Kod výrobce 654. • Výkon(W): neuvedeno• Hmotnost(g): 475• piezo: ne• palivo: tuhá paliva

Skladem (1 ks)
Značka: Albforming
1 210 Kč –10 % 1 089 Kč 900 Kč bez DPH
Kategorie: Benzínové a lihové vařiče
Záruka: 24 měsíců
ALB forming dřevo plynový vařič NEREZ BUSH BUDDY
1 210 Kč –10 %

Na obrázku je na produktu nápis "titan" ale jedná se o nerezový vařič. Obrázek je použit z titanového vařiče, který má stejné parametry, jen jiný materiál.

Jako palivo lze použít suché dřevo, trávu, pevný líh , atd.
Na varici lze uvarit jeden litr vody behem 10 minut (za dobrých podmínek, chránené pred vetrem a deštem, s poklicí na nádobe).

 

Dřevo-plynový vařič
Art.č. 654 NEREZ
Rozměry:


Váha:

Palivo:
přírodní:
technické pevné:
technické kapalné:

průměr 124 x výška složeného vařiče 116 mm
výška s podstavcem 180 mm

475 gramů


suchá tráva, mech, třísky, dřevo
pevný líh
použití tekutého lihu a hořáku

 

Albforming dřevo-plynový vařič NEREZ (BUSH BUDDY) CrNi 17/0

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:


Historie společnosti Alb forming začíná už kolem roku 1925. V původní továrně se vyráběla technická a domácí keramika a také nádobí a kuchyňské doplňky. Po znárodnění se zde začalo s výrobou kempingového nádobí mimo jiné s i výrobou světoznámé polní jídelní soupravy – ešusu. Jako jeho jediný výrobce v Československu společnost vyráběla toto nádobí pro ozbrojené složky státu. To se zde vyrábí dodnes a to v hliníkovém provedení pro vyznavače tradic, dále v moderním nerezovém provedení a nakonec i z titanu pro náročné zákazníky z řad profesionálních sportovců nebo speciálních složek vojska.
Nosným výrobním programem je stále kempingové vybavení a především nádobí. Dále vyrábí vařice, samovary a jídlonosiče. Například  mlékovary jsou populární předevšim u německých zákazníků. Novinkou jsou jídlonosiče s termoobalem, které splňují nové náročné hygienické normy pro uchování teploty potravin pro sociální služby.
Společnost ALbforming se může pochlubit spoluprací se světovými humanitárními organizacemi (ICFR, ICRC, UNICEF, UNHCR, US Aid, CARE, UN WFP, Swiss Red Cross , Cruz Roja Espaňola, UK Red Gross), kde po splnění velmi náročných norem dodávali kempingové nádobí např. při válečném konfliktu v bývalé Jugoslávii nebo při minulé migrační krizi.
Výrobky splňují veškeré hygienické normy pro styk s potravinami a jsou vyráběny z pečlivě vybraných materiálů od dlouhodobě prověřených dodavatelů. Vývoz tvoří 85% produkce.

Zpět do obchodu