Informace k výdejním místům PPL a Zásilkovny (COVID) !
Zásilkovna -
Dopravce ujišťuje o funkčnosti svých výdejních míst. Resp. ty pobočky, které mají v době vládních opatření zavřeno by se ani neměly objevit v nabídnutém seznamu při vyplňování objednávky.
PPL ParcelShop - Dopravce upozorňuje že není schopen ověřit přístupnost svých výdejních míst (partnerských obchodů). Tedy všechny, které v nabídnutém seznamu najdete, nemusí být v provozu ! Doporučujeme volit takové výdejní místo, které v době uzavření prodejen má výjimku jako jsou benzínové stanice, potraviny apod. Případně si Vaši oblíbenou pobočku předem prověřit.

MSR vařič WhisperLite Internationale

3 hodnocení
Značka: MSR
3 154 Kč –10 %
MSR vařič WhisperLite Internationale
3 154 Kč –10 % 2 839 Kč
Skladem

Vařič MSR WhisperLite Internationale je vařič na tekutá paliva (jehož rozměry výrobce neuvádí) pro připojení na láhev na kapalné palivo (benzín, petrolej, nafta, letecký benzín atd.). Při plném výkonu uvede jeden litr vody do varu za 3,5 min. Palivová lahev není součástí, 590 ml láhev se dodává pouze ve verzi Combo. Dvě vyměnitelné trysky s čistící jehlou (systém Shaker Jet). Balení obsahuje pumpu na palivo, závětří a sadu na udržbu vařiče.

• Výkon(W): neuvedeno
• Hmotnost(g): 441
• piezo: ne
• palivo: kapalné paliva

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednoduchý a spolehlivý vařič MSR WhisperLite Internationale, který snadno složíte a umístíte do sady nádobí MSR. Lze použít běžná kapalná paliva - technický benzín, bezolovnatý benzín a petrolej. Inovovaná verze má hliníkovou palivovou trubici a nožičky z nerezové oceli, čímž se snížila hmotnost o 10% a. Nožičky díky ozubení nabízí větší stabilitu nádoby. Dvě vyměnitelné trysky s čistící jehlou - systém Shaker Jet, pomocí kterého se tryska vyčistí pouhým zatřepáním. Balení také obsahuje: 2 x závětří, pumpu na palivo, sadu na udržbu vařiče.

Palivová lahev není součástí balení, pouze verze Combo se dodává s palivovou lahví o objemu 590 ml.

Palivo technický benzín, bezolovnatý benzín, petrolej
Hmotnost balení 441 g (včetně příslušenství)
Min. hmotnost 309g
Doba varu 1 l vody 3,5 (tech. benzín), 4,4 (petrolej) min
100 ml paliva uvaří vody 4,4 l (tech. benzín), 5,3 l (petrolej)
Doba hoření 600ml tech. benzínu za 110min / 600ml petroleje za 155min

Doplňkové parametry

Kategorie: Benzínové a lihové vařiče
Záruka: 24 měsíců

MSR WhisperLite Universal and International - prezentace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: