Vážení zákazníci, předem se omlouváme za možné zpoždění ve vyřizování vašich objednávek či požadavků. Snažíme se vám jako obvykle poskytnout 100% péči, jsme však personálně oslabeni. V případě urgentních požadavků prosíme primárně o telefonní kontaktování. Děkujeme za pochopení.

Petzl jistítko I'D L

Neohodnoceno
Značka: Petzl
od 5 877 Kč –10 %
Petzl jistítko I'D L 01
od 5 877 Kč –10 % od 5 289 Kč od 4 371,07 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Petzl I'D L. Určeno pro záchranářství: nemá západku! Víceúčelová rukojeť slouží k odblokování lana a kontrolu rychlosti slanění stiskem volného konce lana rukou. Díky tlačítku na rukojeti je nyní snadněší pohyb po vodorovné nebo mírně se svažující ploše. Rukojeť je velice praktická i při pracovním polohování. Pojistka proti panice se aktivuje jestliže uživatel zatlačí na rukojeť příliš velkou silou.

• průměr jedn. lana: 11,5 - 13mm
• průměr dvojitého lana: -
• hmotnost: 530 g

Detailní informace

Barva: červená
3 - 8 prac.dnů
5 877 Kč
5 289 Kč
4 371,07 Kč bez DPH
Barva: černá
3 - 8 prac.dnů
6 221 Kč
5 599 Kč
4 627,27 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Petzl jistítko IDL je určeno pro záchranářství: nemá západku!
Víceúčelová rukojeť slouží k odblokování lana a kontrolu rychlosti slanění stiskem volného konce lana rukou. Díky tlačítku na rukojeti je nyní snadněší pohyb po vodorovné nebo mírně se svažující ploše. Rukojeť je velice praktická i při pracovním polohování. Pojistka proti panice se aktivuje jestliže uživatel zatlačí na rukojeť příliš velkou silou: otočná vačka se uvolní, automaticky zablokuje lano a zastaví sestup. Vačka zabezpečená proti případné chybě snižuje riziko nehody způsobené nesprávnou instalací prostředku na lano. Tvar vačky je navržen tak, aby zlepšil průchod lana při slaňování. Otočná vačka usnadňuje dobírání lana, zařízení lze také použít při vytahování břemen a pro krátké výstupy po laně (ve spojení se stupačkou FOOTPRO a blokantem ASCENSION).
Individuálně testováno.

Výrobce PETZL
Průměr lana 11,5 - 13mm
Hmotnost 530g
Certifikace CE EN 341 třída A, NFPA 1983 General use
Barva červená, černá

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Jistící a slaňovací prostředky
Záruka: 36 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: