Nyní také obchod v PRAZE!
Jsme zde pro naše zákazníky z Prahy a okolí.
OBJEDNEJTE SI NA VYZKOUŠENÍ DO PRAHY S DOPRAVOU ZDARMA bez nutnosti zboží odebrat nebo možností na místě vyřídit výměnu.
Netradiční styl prodeje, nadšený zkušený personál a domácí prostředí u kávy nebo čaje.
Neohodnoceno

Ledlenser čelovka NEO

Čelová svítilna LED Lenser NEO s dvěmi High End Power LED (1x bílá, 1x červená) napájená pomocí 3 x AAA baterie 1,5V. Světelný výkon až 90 lm se třemi mody svícení. Univerzální a lehká čelovka s lehkých designem v několika barvách (vhodné jako pánské / dámské) ideální pro běžné použití, turistiku, běh. Spnuje všechny náročné vlastnosti čelovek Led Lenser včetně 5 leté záruční doby.• max.doba svícení: 100 h• max.dosvit: 10 m• zdroj světla: 2x High End LED• hmotnost: 54g (bez baterií)

Značka: Ledlenser
690 Kč –20 % 549 Kč 453,72 Kč bez DPH
Kategorie: Čelové svítilny (čelovky)
Záruka: 7 let
Ledlenser čelovka NEO
690 Kč –20 %
Barva: růžová, rozbaleno, drobný kaz viz. foto
Vyprodáno
690 Kč
549 Kč
453,72 Kč bez DPH

Led Lenser NEO čelová svítilna čelovka 2Čelovka disponuje systémem 16:9 Bright Wide Beam což je "širokoúhlý" jasný svazek světla. V reflektoru má čelovka Led Lenser NEO jednu bílou High End LED a jednu červenou High End LED na zadní straně (bateriovém boxu) což je ideální např. pro noční chůzi / běh na silnici.

Parametry

◘ 16:9 Bright & Wide Beam
◘ baterie: 3 x AAA 1,5
◘ kompletní ovládání jedním spínačem (jednoduchost, pohodlí)
◘ 3 světelné režimy
◘ červené zadní světlo
◘ aerodynamický tvar
◘ dosvit: 10 m
◘ světelný tok 20 lm (na režim Low power) a 90 lm (režim Boost)
◘ max.doba svícení: 10 hod (low power), 100 hod (boost)
◘ hmotnost 54 g (bez baterií)
◘ odolnost IPX4
◘ LED: 1 x High End LED (bílá), 1 x High End LED (zadní červená)

 

Technologie čelovek a svítilen Lelenser

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:


Společnost Zweibrüder Optoelectronics GmbH & Co. KG byla založena v roce 1994 v garáži s počátečním kapitálem 1000 DM, náčrtovým blokem a starým počítačem ATARI. Zakladatelé, bratři Rainer a Herald Opolkovi, v té době pracovali pouze se svými nápady do pozdních nočních hodin.
V současné době má společnost více než 1000 pracovníků na třech výrobních střediscích a zabývá se výrobou ručních a čelových svítilen, které nelze v celosvětovém měřítku s ničím porovnat.
Mnoho vyráběných svítilen lze dobíjet a přesvědčí své uživatele svými inovativními světelnými funkcemi, jakož i promyšlenými koncepcemi upevňování. Materiál odolný proti nárazu, nízká hmotnost a extrémní intenzita světla dělá ze svítilen LEDLENSER ideálního partnera v profesionální a soukromé oblasti.
S více než 200 technologickými a designovými patenty od roku 2000 spustili Harald a Rainer Opolkovi revoluci ve světě svítilen. Toto se nepovedlo nikomu před nimi.

Zpět do obchodu