Ledlenser čelovka XEO 19R

Tip
Neohodnoceno
Značka: Ledlenser
7 490 Kč až –10 %
Ledlenser čelovka XEO 19R
7 490 Kč až –10 % od 6 741 Kč od 5 571,07 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Čelová svítilna LED Lenser XEO 19R s dvěmi High End Power LED napájená pomocí dobíjecího akumulátor Li-ion. Světelný výkon až 2000 lm jehož intenzitu můžete měnit několika tlačítky s celkem devíty režimy včetně automatické samoregulace. Tato multifunkční nabíjecí čelovka je vrcholem ve vývoji a vlajkovou lodí mezi čelovými svítilnami. Li-ion akumulátor lze použít i pro nabíjení dalších spotřebičů.

• max.doba svícení: 20 h
• max.dosvit: 300 m
• zdroj světla: 2x High End Power LED
• hmotnost: 472g

Detailní informace

Barva: černá
3 - 8 prac.dnů
7 490 Kč
6 741 Kč
5 571,07 Kč bez DPH
Barva: zelená
3 - 8 prac.dnů
7 490 Kč
6 190,08 Kč bez DPH
Barva: bílá
3 - 8 prac.dnů
7 490 Kč
6 190,08 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Čelová svítilna Led Lenser XEO 19R s dvěma reflektory vyniká především mimo jiné automatickou regulací výkonu od 200 po 2000 lm s ohledem na okolní podmínky a vzdálenost a totožné lze provádět manuálně. Samozřejmostí jako u ostatních svítilen Led Lenser je nastavení šířky kužele přičemž u XEO19R to lze dělat pro každý reflektor zvlášť. Totéž platí o nastavení výkonu / přepínání mezi jednotlivými režimy.

Čelovka má centrální multivunkční tlačítko na vrchní straně jímž se ovládají veškeré funkce a režimi čelovky. Prostřední tlačítko a čtyři postraní. Bočními tlačítky se ovládá každý reflektor samostatně ve čtyřech režimech od 100 lumenů přes automatickou regulaci po 600 lm a stroboskopické blikání. Prostřední tlačítko ovládá oba reflektory ve stejných režimech přičemž macimálně dosažený výkon je 1200 lm. Přední tlačítko je schopno aktivovat režim boost s 2000 lumeny. Zadní nouzové tlačítko je pro nízký režim 60 lm nebo nouzové blikání. Páčkami na boku svítilny se ovládá šířka světelného kuželu a to pro každý reflektor zvlášť.

◘ hmotnost 472 g (komplet i s akumulátorem)
◘ materiál hliník, plast
◘ 2x High End Power LED
◘ lithium-iontový akumulátor
◘ nastavitelná hlava v rozsahu od 0 do 90 st.
◘ odolnost proti vodě IPX6
◘ světelný tok 200 lm (Low Power) až 2000 lm (Boost)
◘ Doba svícení 4 hod (Boost) až 20 hod (Low Power)
◘ dosvit 100m (Low Power) až 300 m (Boost)

Led Lenser XEO19R čelová svítilna, čelovka
 
Technologie Led Lenser:
◘ Optisense Technology
◘ X-LENS Technology
◘ Advanced Focus System
◘ Smart Light Technology (Advanced)
◘ Air Intake
◘ Dynamic Control Pad
◘ Independent Focusing Lenses
◘ Charger And Power Bank
◘ Informace k vybraným technologiím naleznete v záložce Video

Lithium-iontový akumulátor
Součástí balení je sada pro nabíjení a pouzdro pro samostatné uložení akumulátoru. Ten není nutné mít připnutí na pásku čelovky, ale pomocí prodlužovacího kabelu je lze uložit samostatně (batoh, kapsa atd.). Akumulátor se dle údajů výrobce nabíjí ze sítě až 8 hod. Akumulátor může sloužit jako externí zdroj pro další spotřebiče nabíjené pomocí USB kabelu. Reflektor lze rovněž sundat z pásku a připnout k akumulátoru a tím vznikne ruční svítilna. Čelovka disponuje indikací stavu baterií.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čelové svítilny (čelovky)
Záruka: 7 let

LED Lenser Advanced Focus System

LED Lenser Advanced Smart Light Technology

Led Lenser čelovka XEO 19R

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Zweibrüder Optoelectronics GmbH & Co. KG byla založena v roce 1994 v garáži s počátečním kapitálem 1000 DM, náčrtovým blokem a starým počítačem ATARI. Zakladatelé, bratři Rainer a Herald Opolkovi, v té době pracovali pouze se svými nápady do pozdních nočních hodin.

V současné době má společnost více než 1000 pracovníků na třech výrobních střediscích a zabývá se výrobou ručních a čelových svítilen, které nelze v celosvětovém měřítku s ničím porovnat.

Mnoho vyráběných svítilen lze dobíjet a přesvědčí své uživatele svými inovativními světelnými funkcemi, jakož i promyšlenými koncepcemi upevňování. Materiál odolný proti nárazu, nízká hmotnost a extrémní intenzita světla dělá ze svítilen LEDLENSER ideálního partnera v profesionální a soukromé oblasti.

S více než 200 technologickými a designovými patenty od roku 2000 spustili Harald a Rainer Opolkovi revoluci ve světě svítilen. Toto se nepovedlo nikomu před nimi.