Katadyn tablety Micropur Forte MF 1T

30 hodnocení
Značka: Katadyn
580 Kč –5 %
Katadyn tablety Micropur Forte MF 1T
580 Kč –5 % 551 Kč 455,37 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Katadyn Micropur Forte MF 1T je unikátní přípravek pro superúčinnou sterilizaci pitné vody. Je vhodný jak pro pro veškeré typy rodinných cest, tak pro profesionální expedice a mise do všech oblastí světa. Přípravek je především určen pro zaostalejší regiony s méně rozvinutou infrastrukturou a do substropických a tropických zemí. Rychlost sterilizace po vhozeni tablety do vody je 30 min a 120 min pro prvoky řádu Giardia. Přípravek je určen pro dezinfekci vizuálně čiré vody, v případě zákalu je nutno předem provést mechanickou filtraci.

• životnost: 100 l / balení
• výkon: 1 l / 120 min
• hmotnost: -
• účinnost: baktérie, viry, prvoky, konzervace

Detailní informace

Velikost nebo typ: Katadyn Micropur Forte MF 1T
Skladem
580 Kč
551 Kč
455,37 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

◘ Výrobce: Katadyn Products Inc.
◘ Kat. číslo výrobce: 8017906

MICROPUR Forte MF 1T je rychlá a účinná dezinfekce vody ve formě minitablet. Jedná se o unikátní kombinovaný přípravek využívající technologii aktivního chlóru a stříbrných iontů. V důsledku vysokého dezinfekčního účinku zbaví vodu do 30 minut bakterií a virů a současně vydezinfikovanou vodu zakonzervuje až na dobu 6 měsíců. Za 2 hodiny dokáže eliminovat velmi odolné prvoky jako např. Lamblie (Giardia Intestinalis).

Přípravek je určen pro dezinfekci vizuálně čiré vody, v případě zákalu je nutno předem provést mechanickou filtraci.

Je vhodný pro jakýkoliv typ rodinných a obchodních cest a rekreačních pobytů. Současně se často používá při cestování do exotických destinací a profesionálních expedicích. Zvláště je indikován při cestování do zaostalých regionů s nerozvinutým hospodářstvím a do zemí subtropického a tropického pásma. Je nicméně vhodný i pro kemping a letní tábory v České republice.

Použití přípravku MICROPUR Forte MF 1T je velice snadné - stačí pouze vhodit adekvátní počet minitablet (1 tbl na 1 l vody) do sklenice, lahve, kanystru či zásobníku s vodou určenou ke konzumaci, nechat rozpustit a působit po dobu 30 minut (resp. dvou hodin). S použitím přípravku nejsou spojena žádná zdravotní rizika a takto připravenou vodu lze použít ke konzumaci, mytí nádobí nebo osobní hygieně.

Přípravek vodu zbavuje jak choroboplodných zárodků, tak i řas a zápachu. Eliminuje riziko infekcí z vody pochazející ze špatně udržovaných studní, veřejných vodovodních sítí (hotely a ubytovací zařízení) nebo z přírodních zdrojů vody, jako jsou prameny, horské potoky apod.

Přípravek splňuje veškeré náležitosti stanovené vyhláškou č. 409/2005 Sb., o hygienických požadavcích na výrobky přicházející do přímeho styku s vodou, a požadavky zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví. Ministerstvo zdravotnictví ČR vydalo k 1. červnu 2009 povolení k uvedení přípravku Micropur Forte MF 1T na český trh. Před použitím si vždy přečtěte informace obsažené v příbalovém letáčku.

Vlastnosti: praktický superúčinný přípravek na obchodní cesty, dovolené, expedice a tábory, maximálně účinná sterilizace čiré vody v lahvi nebo v zásobníku.
Vhodný pro geografické oblasti: celý svět, především subtropy a tropy, Afrika, Asie, Austrálie.
Určen zejména pro: rodiny, obchodní cestující, exotické turisty, dobrodruhy, expedice a profesionály
Rychlost sterilizace: 30 min (po vhozeni tablety) / 120 min pro prvoky řádu Giardia
Odstraní z vody: bakterie, viry a prvoky
Životnost: 5 let od data výroby (obvykle max. 4 roky od data prodeje)
 
Balení: 100 tbl ve 4 blistrech po 25 tbl
Životnost: 5 let (dezinfekce), 10 let (konzervace)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dezinfekce vody (tablety)
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: