Nyní také obchod v PRAZE!
Jsme zde pro naše zákazníky z Prahy a okolí.
OBJEDNEJTE SI NA VYZKOUŠENÍ DO PRAHY S DOPRAVOU ZDARMA bez nutnosti zboží odebrat nebo možností na místě vyřídit výměnu.
Netradiční styl prodeje, nadšený zkušený personál a domácí prostředí u kávy nebo čaje.
16 hodnocení

SteriPen filtr Classic 3

SteriPEN® Classic 3™ - nejprodávanější model značky eliminující 99,9 % škodlivých mikroorganizmů žijících ve vodě (viry, bakterie, giardia a kryptosporidia) rozkladem jejich DNA/RNA. Classic 3 je opatřen 40mikronovým předfiltrem (kompatibilním s lahvemi s širokým hrdlem), lze jej tudíž použít i k úpravě mírně zakalené vody. Classic 3 je primárně určen k použití při outdoorových aktivitách, nicméně mějte na paměti, že se jedná o elektrický přístroj vyžadující šetrné zacházení.Classic 3 s filtrem (bílá/modrá), 8.000 cyklů, napájení 4x AA baterie (lithiové, alkalické, dobíjecí) - nejsou obsahem balení. Dokáže vydezinfikovat až 1 litr vody naráz, a to v průběhu max.90 sekund a zabíjí bakterie, prvoky i viry. Hmotnost: 141 g (s lithiovými bateriemi).

Skladem (1 ks)
Značka: SteriPEN
2 470 Kč –10 % 2 223 Kč 1 837,19 Kč bez DPH
Kategorie: Dezinfekce vody (UV)
Záruka: 2 roky
SteriPen filtr Classic 3
2 470 Kč –10 %

SteriPEN® Classic 3™ - nejprodávanější model značky eliminující 99,9 % škodlivých mikroorganizmů žijících ve vodě (viry, bakterie, giardia a kryptosporidia) rozkladem jejich DNA/RNA. Classic 3 je opatřen 40mikronovým předfiltrem (kompatibilním s lahvemi s širokým hrdlem), lze jej tudíž použít i k úpravě mírně zakalené vody. Classic 3 je primárně určen k použití při outdoorových aktivitách, nicméně mějte na paměti, že se jedná o elektrický přístroj vyžadující šetrné zacházení.

ZAJÍMAVOSTI:
Americká agentura pro ochranu životního prostředí (EPA) oficiálně uznala technologii UV záření v roce 1996: „Ultrafialové záření se prokázalo být účinným dezinficientem… užitečnou technologií pro malé dezinfekční systémy.“ Splnění standardů pro mikrobiologické čističe vody stanovených EPA potvrzuje ocenění WQA Gold Seal udělené výrobkům SteriPEN na základě laboratorního testování provedeného institucí Water Quality Association. Výsledky laboratorních testů jsou k nahlédnutí na vyžádání.

◘ Počet aktivací:8000 (48 s na 0,5 l, 90 s na 1 l) - nahradí cca 8000 půllitrových lahví balené vody
◘ Napájení:4 AA baterie - alkalické, lithiové nebo nabíjecí NiMH (nejsou součástí balení)
◘ Životnost dle typu baterií: alkalické: cca 50 aktivací, lithiové: cca 150 aktivací, NiMH: cca 100 aktivací na 1 nabití
◘ Minimální průměr lahve:22 mm
◘ Rozměry:186 x 43 x 43 mm
◘ Hmotnost:141 g (s lithiovými bateriemi)
◘ Obsah balení: UV lampa s LED indikátorem, předfiltr na lahve se širokým hrdlem, cestovní pouzdro

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Steripen je americký výrobce který se zaměřuje na filtraci pitné vody. Firma má dlouhou tradici, první filtr vyrobila již v roce 1999. Pro čištění vody využívá ultrafialového záření, které zabraňuje množení mikrobů a odstraní tak z vody až 99,9 % bakterií, virů a prvoků.
 
Zpět do obchodu