SteriPen filtr Classic 3

8 hodnocení
Značka: SteriPEN
2 250 Kč –15 %
SteriPen filtr Classic 3
2 250 Kč –15 % 1 913 Kč 1 580,99 Kč bez DPH
Skladem

SteriPEN® Classic 3™ - nejprodávanější model značky eliminující 99,9 % škodlivých mikroorganizmů žijících ve vodě (viry, bakterie, giardia a kryptosporidia) rozkladem jejich DNA/RNA. Classic 3 je opatřen 40mikronovým předfiltrem (kompatibilním s lahvemi s širokým hrdlem), lze jej tudíž použít i k úpravě mírně zakalené vody. Classic 3 je primárně určen k použití při outdoorových aktivitách, nicméně mějte na paměti, že se jedná o elektrický přístroj vyžadující šetrné zacházení.Classic 3 s filtrem (bílá/modrá), 8.000 cyklů, napájení 4x AA baterie (lithiové, alkalické, dobíjecí) - nejsou obsahem balení. Dokáže vydezinfikovat až 1 litr vody naráz, a to v průběhu max.90 sekund a zabíjí bakterie, prvoky i viry. Hmotnost: 141 g (s lithiovými bateriemi).

Detailní informace

Detailní popis produktu

SteriPEN® Classic 3™ - nejprodávanější model značky eliminující 99,9 % škodlivých mikroorganizmů žijících ve vodě (viry, bakterie, giardia a kryptosporidia) rozkladem jejich DNA/RNA. Classic 3 je opatřen 40mikronovým předfiltrem (kompatibilním s lahvemi s širokým hrdlem), lze jej tudíž použít i k úpravě mírně zakalené vody. Classic 3 je primárně určen k použití při outdoorových aktivitách, nicméně mějte na paměti, že se jedná o elektrický přístroj vyžadující šetrné zacházení.

ZAJÍMAVOSTI:
Americká agentura pro ochranu životního prostředí (EPA) oficiálně uznala technologii UV záření v roce 1996: „Ultrafialové záření se prokázalo být účinným dezinficientem… užitečnou technologií pro malé dezinfekční systémy.“ Splnění standardů pro mikrobiologické čističe vody stanovených EPA potvrzuje ocenění WQA Gold Seal udělené výrobkům SteriPEN na základě laboratorního testování provedeného institucí Water Quality Association. Výsledky laboratorních testů jsou k nahlédnutí na vyžádání.

◘ Počet aktivací:8000 (48 s na 0,5 l, 90 s na 1 l) - nahradí cca 8000 půllitrových lahví balené vody
◘ Napájení:4 AA baterie - alkalické, lithiové nebo nabíjecí NiMH (nejsou součástí balení)
◘ Životnost dle typu baterií: alkalické: cca 50 aktivací, lithiové: cca 150 aktivací, NiMH: cca 100 aktivací na 1 nabití
◘ Minimální průměr lahve:22 mm
◘ Rozměry:186 x 43 x 43 mm
◘ Hmotnost:141 g (s lithiovými bateriemi)
◘ Obsah balení: UV lampa s LED indikátorem, předfiltr na lahve se širokým hrdlem, cestovní pouzdro

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dezinfekce vody (UV)
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: