SteriPEN univerzální filtr FitsAll Filter

Neohodnoceno
Značka: SteriPEN
890 Kč –10 %
SteriPEN univerzální filtr FitsAll Filter
890 Kč –10 % 799 Kč 660,33 Kč bez DPH
Skladem

Universální vodní filtr Steripen FitsAll pro odstranění mechanických nečistot z vody. Před čištěním vody pomocí výrobků SteriPen je vhodné provést filtraci mechanických nečistot pomocí filtru s čtyřmikrónovým sítkem. Tento universální filtr má jedinečný tvar a je tak možný použít u různých průměrů hrdla. Filtr také slouží jako adaptér pro použití SteriPen Journey a nebo Classic. Hmotnost 65g, rozměry 88x95x72mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Steri PEN Fits All Filter je univerzální filtr určený na odfiltrování viditelných částeček nečistot z vody, protože pro UV dezinfekci je doporučena čistá nezakalená voda. Použitá je 4mikronová síť.

Univerzálně použitelný pro filtraci vody do lahví s různou šířkou hrdla. Pohárek s nálevkou pasují na lahve s úzkým hrdlem, např.na plastové PET lahve nebo SIGG lahve. Na širší hrdlo (jako např.u lahví Nalgene) stačí jen pohárek.

FitsAll Filter slouží také jako adaptér umožňující dezinfekci SteriPENem Classic nebo Journey v lahvích se širokým hrdlem dnem vzhůru (viz obrázek).

Hmotnost 65 g.

Rozměry ve složeném stavu: 88 x 95 x 72 mm.

FitsAll Filter je vyroben z pevného a pružného materiálu, který umožňuje jeho stlačení při skladování a nabytí původního tvaru po rozbalení.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dezinfekce vody (UV)
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: