Nyní také obchod v PRAZE!
Jsme zde pro naše zákazníky z Prahy a okolí.
OBJEDNEJTE SI NA VYZKOUŠENÍ DO PRAHY S DOPRAVOU ZDARMA bez nutnosti zboží odebrat nebo možností na místě vyřídit výměnu.
Netradiční styl prodeje, nadšený zkušený personál a domácí prostředí u kávy nebo čaje.
Neohodnoceno

SteriPen filtr Ultra

SteriPen Ultra je vybaven OLED displejem, Li-Ion baterií a dobíjením přes micro-USB kabel (je součástí balení) 8.000 cyklů. Neoprenové pouzdro a univerzální zásuvková zástrčka. Ruční přístroj pro dezinfekci vody pomocí ultrafialového (UV) světla se všemi důležitými údaji zobrazenými na LCD. Vybaven OLED displejem, Li-Ion baterií a dobíjením přes micro-USB kabel (je součástí balení) s životností lampy 8.000 cyklů. Neoprenové pouzdro a USB kabel je součástí balení. Hmotnost 140g včetně baterií, baterie integrovaná Li-Ion (součástí balení), životnost lampy 8000 1L cyklů, životnost sady baterií 50 cyklů 0,5l.

3 - 8 prac.dnů
Značka: SteriPEN
3 480 Kč –10 % 3 132 Kč 2 588,43 Kč bez DPH
Kategorie: Dezinfekce vody (UV)
Záruka: 2 roky
SteriPen filtr Ultra
3 480 Kč –10 %

SteriPEN Ultra - vlajková loď značky v řadě modelů určených pro cestování. Ultra eliminuje 99,9 % škodlivých mikroorganizmů žijících ve vodě (viry, bakterie, giardia a kryptosporidia) rozkladem jejich DNA/RNA (POZOR! Účinný pouze ve vizuálně čiré vodě.). Ultra je opatřen interní Li-Ion baterií napájenou přes micro-USB kabel a dodává se spolu s cestovním neoprénovým pouzdrem. Při používání Ultra mějte vždy na paměti, že se jedná o elektrický přístroj vyžadující šetrné zacházení.

ZAJÍMAVOSTI:

Americká agentura pro ochranu životního prostředí (EPA) oficiálně uznala technologii UV záření v roce 1996: „Ultrafialové záření se prokázalo být účinným dezinficientem… užitečnou technologií pro malé dezinfekční systémy.“ Splnění standardů pro mikrobiologické čističe vody stanovených EPA potvrzuje ocenění WQA Gold Seal udělené výrobkům SteriPEN na základě laboratorního testování provedeného institucí Water Quality Association. Výsledky laboratorních testů jsou k nahlédnutí na vyžádání.

Počet aktivací: 8000 (48 s na 0,5 l, 90 s na 1 l) - nahradí cca 8000 půllitrových lahví balené vody
Napájení: interní Li-Ion baterie napájená přes micro-USB kabel (součástí balení)
Životnost: cca 50 aktivací na 1 nabití
Minimální průměr lahve: 20 mm
Rozměry: 186 x 41 x 32 mm
Hmotnost: 135 g
Obsah balení: UV lampa s LED indikátorem a OLED displejem, micro-USB kabel, cestovní pouzdro

SteriPen Ultra vodní UV filtr

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Steripen je americký výrobce který se zaměřuje na filtraci pitné vody. Firma má dlouhou tradici, první filtr vyrobila již v roce 1999. Pro čištění vody využívá ultrafialového záření, které zabraňuje množení mikrobů a odstraní tak z vody až 99,9 % bakterií, virů a prvoků.
 
Zpět do obchodu