Vážení zákazníci, předem se omlouváme za možné zpoždění ve vyřizování vašich objednávek či požadavků. Snažíme se vám jako obvykle poskytnout 100% péči, jsme však personálně oslabeni. V případě urgentních požadavků prosíme primárně o telefonní kontaktování. Děkujeme za pochopení.

Pinguin stan Gemini 150 Extreme Snow

5 hodnocení
Značka: Pinguin
9 366 Kč –10 %
Pinguin stan Gemini 150 Extreme Snow
9 366 Kč –10 % 8 429 Kč 6 966,12 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Pinguin Gemini 150 Extreme Snow je dvouvchodový stan pro dvě osoby - tato verze Snow má navíc sněhový límec. Má dva vstupy s malými předsíněmi. Nepropustnost stanu Gemini 150 Extreme Snow je 4/12 m v. s., váží 3,60 kg a pruty jsou z duralu 7075-T9. Šířka ložničky je 150 cm. Stany z řady Extreme se hodí pro náročné podmínky.

◘ počet osob: 2
◘ počet vchodů: 2
◘ počet prutů: 3
◘ hmotnost: 3,6kg

Detailní informace

Barva: Oranžová
5 - 10 prac.dnů (nutno prověřit)
9 366 Kč
8 429 Kč
6 966,12 Kč bez DPH
Barva: zelená
5 - 10 prac.dnů (nutno prověřit)
9 366 Kč
8 429 Kč
6 966,12 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Stan Pinguin  Gemini 150 Extreme Snow je dvouvchodový dvouplášťový tříprutý stan řady Extreme určený pro dvě osoby, případně lze použít i pro tři osoby. Stan je upravenou verzí modelu Gemini 150 vhodnou pro obtížné povětrnostní podmínky především díky své tuhé konstrukci. Verze Snow je navíc vybavena sněhovým límcem na spodním okraji tropika. Má kopulovitý tvar a dvě předsíně. Je to nejúspěšnější model tohoto výrobce. Vrcholový prut poskytuje dostatek prostoru a komfort v předsíňkách. Ty jsou díky tomu dostatečně vysoké, aby se v nich dalo vařit. Stan je vhodný pro všechny druhy turistiky až do velmi náročných horských podmínek. Šířka ložničky je 150 cm a celý stan váží jen 3,60 kg. Výška vnitřního stanu je 110 cm, výška vnějšího stanu 115 cm. Tropiko stanu je vyrobeno z polyesterové tkaniny nepropustně natírané polyuretanem a silikonem. Má zvýšenou UV ochranu, delší životnost a RIPSTOP zesílení. Nepropustnost tropika je přes 4 m tlaku vodního sloupce. Podlaha je vyrobena z pevné nylonové tkaniny také nepropustně natírané polyuretanem. Nepropustnost je přes 12 m vodního sloupce. Pruty jsou vyrobeny z velmi ušlechtilé duralové slitiny 7075-T9 o průměru 9,5 mm a stan má přelepené švy. Ventilace je zajištěna dvěma větracími okny. Větrací okna lze zevnitř stanu regulovat, popřípadě je i větrutěsně uzavřít. Stan je vybaven duralovými jehlovými kolíky. Švy a poutka jsou přelepeny speciální páskou. Vchody jsou řešeny tak, že lze otevřít obě strany vchodu a zajistit tak maximální větrání. Obousměrné zipy tropika jsou překryty na ochranu proti vodě, prachu, či zamrzání. Vnitřní stan lze postavit také samostatně. Stan Pinguin Gemini 150 Extreme Snow je vhodný pro náročné horské podmínky.

STANY extrem
Vychází z poznatků pro použití v těch nejobtížnějších expedičních a vysokohorských podmínkách. Vyznačují se hlavně moderním designem, hi-tech materiály
a propracovanými detaily.
Použitím ultralehké tkaniny s rip-stop úpravou se podařilo snížit hmotnost při zachování všech pevnostních parametrů. Jsou určeny těm, kteří preferují vysokou kvalitu a dlouhou životnost.

Počet osob: 2
Počet vchodů: 2
Typ: Kopule
Materiál konstrukce: Dural 7075 T9, 3 pruty Ø 9,5 mm
Pruty / body křížení: 3/1
Větrací okna: 2
Výška vnitřního (vnějšího) stanu: 110 (115)
Lze postavit bez ložnice: Ne
Materiál tropiko: Nylon RipStop, PU zátěr 4 000 mm H2O, UV ochrana
Silikonizováno: Ano
Materiál podlážka: Nylon, PU zátěr 12 000 mm H2O
Přelepené švy: Ano
Hmotnost: 3.600 kg
Hmotnost bez ložnice: --- kg
Rozměr sbaleného stanu: 50x17 cm
Počet kolíků: 21 ks

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Extrémní podmínky
Záruka: 24 měsíců
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
M Avatar autora Pozor, problematický produkt 3.6.2018 13:26
Koupil jsem 3 tyto stany pro použití na trecích v Himálajích. Bohužel při prvním dešti se ukázalo do stanů proniká voda. Důvodem byla nízká mezera mezi tropikem a vnitřním stanem, kde docházelo k častému doteku. Stany jsem reklamoval, výrobce provedl "opravu", která spočítala v prodloužení poutek vnitřního stanu. To bohužel vedlo k prověšení vnitřního stanu, redukci vnitřního prostoru a celkovému zhoršení použitelnosti. Opravu jsem znovu reklamoval, ale nebylo to uznáno. Nakonec jsem si nechal udělat posudek od soudního znalce, který zcela potvrdil mé výhrady vůči "opravě" ale ani ten, společnost Pinguin nijak nereflektovala, zcela se mnou přestali komunikovat. Celá věc tedy směřuje k soudní dohře. Velmi všechny před tímto stanem a firmou Pinguin varuji.
Odpovědět