Nyní také obchod v PRAZE!
Jsme zde pro naše zákazníky z Prahy a okolí.
OBJEDNEJTE SI NA VYZKOUŠENÍ DO PRAHY S DOPRAVOU ZDARMA bez nutnosti zboží odebrat nebo možností na místě vyřídit výměnu.
Netradiční styl prodeje, nadšený zkušený personál a domácí prostředí u kávy nebo čaje.
Neohodnoceno

GSI Outdoors sklenička Glacier Stainless Nesting Red Wine Glass

Nerezová, elegantní, skládací cestovní sklenička GSI Outdoors Glacier Stainless Nesting Red Wine Glass na červené víno. Výborný společník pro cesty nejen do vinařských oblastí celého světa. Hmotnost 133g, objem 450ml, materiál nerezová ocel._x000D_ • Objem: 450 ml• Hmotnost: 133g• rozměry: 91x91x119 mm• materiál: nerez ocel

Skladem (>3 ks)
Značka: GSI Outdoors
499 Kč –10 % 449 Kč 371,07 Kč bez DPH
Kategorie: Hrnky a misky
Záruka: 24 měsíců
GSI Outdoors sklenička Glacier Stainless Nesting Red Wine Glass
499 Kč –10 %

GSI Outdoors Glacier Stainless Nesting Red Wine Glass je nerezová, elegantní, skládací cestovní sklenička na červené víno. Výborný společník pro cesty nejen do vinařských oblastí celého světa.

Hmotnost: 133g
Velikost: 91x91x119 mm
Objem: 450ml
Materiál: Stainless Steel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:


V roce 1985 se skupinka sourozenců z Britské Kolumbie vydala dolů podél západního pobřeží až do San Diega, kde založili společnost GSI Outdoors. Začínali s několika kousky modrého smaltovaného nádobí a povrchní znalostí tábornického vybavení. Brzy začala firma růst, věnovat se designu, výrobě, obchodu a marketingu. Vyráběla stále větší množství outdoorového nádobí a vybavení pro stolování.
Dnes jsou už  výrobky GSI Outdoors dostupné po celém světě a značka GSI proslula skvělou kvalitou, technickými parametry a moderním designem. GSI Outdoors je malá rodinná firma. Nemá žádné závazky k anonymní skupině akcionářů, představenstvu, nebo komukoliv jinému, vyjma svých vlastních zákazníků, obchodních partnerů a vůči sobě samým. Je to svoboda, která jim dává volnost rychle reagovat na potřeby zákazníků, kteří se, stejně jako lidé z GSI, tak rádi pohybují v přírodě.

Zpět do obchodu