Nyní také obchod v PRAZE!
Jsme zde pro naše zákazníky z Prahy a okolí.
OBJEDNEJTE SI NA VYZKOUŠENÍ DO PRAHY S DOPRAVOU ZDARMA bez nutnosti zboží odebrat nebo možností na místě vyřídit výměnu.
Netradiční styl prodeje, nadšený zkušený personál a domácí prostředí u kávy nebo čaje.
Neohodnoceno

GSI Outdoors kotlík Convex Kettle 3qt Blue

GSI Outdoors Convex Kettle 3qt Blue je klasický smaltovaný kotlík s příklopným víkem o objemu 3l. Kotlík ze smaltované oceli v pohledném designu barevně ladí s ostatním GSI smaltovaným nádobím. Objem 3l, Hmotnost 655g, Rozměry 254x208x140 mm.

Skladem (1 ks)
Značka: GSI Outdoors
829 Kč –10 % 746 Kč 616,53 Kč bez DPH
Kategorie: Jednodílné nádobí
Záruka: 24 měsíců
GSI Outdoors kotlík Convex Kettle 3qt Blue
829 Kč –10 %

Smaltovaný kotlík GSI Outdoors Convex Kettle 3qt Blue s příklopným víkem o objemu 3l a v klasickém designu. Kotlík ze smaltované oceli v pohledném designu barevně ladí s ostatním GSI smaltovaným nádobím. Vhodné zejména pro chataře.

Objem: 3l
Hmotnost: 655g
Rozměry: 254x208x140 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:


V roce 1985 se skupinka sourozenců z Britské Kolumbie vydala dolů podél západního pobřeží až do San Diega, kde založili společnost GSI Outdoors. Začínali s několika kousky modrého smaltovaného nádobí a povrchní znalostí tábornického vybavení. Brzy začala firma růst, věnovat se designu, výrobě, obchodu a marketingu. Vyráběla stále větší množství outdoorového nádobí a vybavení pro stolování.
Dnes jsou už  výrobky GSI Outdoors dostupné po celém světě a značka GSI proslula skvělou kvalitou, technickými parametry a moderním designem. GSI Outdoors je malá rodinná firma. Nemá žádné závazky k anonymní skupině akcionářů, představenstvu, nebo komukoliv jinému, vyjma svých vlastních zákazníků, obchodních partnerů a vůči sobě samým. Je to svoboda, která jim dává volnost rychle reagovat na potřeby zákazníků, kteří se, stejně jako lidé z GSI, tak rádi pohybují v přírodě.

Zpět do obchodu