Nyní také obchod v PRAZE!
Jsme zde pro naše zákazníky z Prahy a okolí.
OBJEDNEJTE SI NA VYZKOUŠENÍ DO PRAHY S DOPRAVOU ZDARMA bez nutnosti zboží odebrat nebo možností na místě vyřídit výměnu.
Netradiční styl prodeje, nadšený zkušený personál a domácí prostředí u kávy nebo čaje.
Neohodnoceno

GSI Outdoors trouba Hard Anodized Dutch Oven 5,9l

Ultra odolná hliníková holandská trouba do ohně s dokonalým rozvodem tepla.

Není skladem, dostupnost na dotaz
Značka: GSI Outdoors
4 990 Kč –10 % 4 491 Kč 3 711,57 Kč bez DPH
Kategorie: Jednodílné nádobí
Záruka: 2 roky
GSI Outdoors trouba Hard Anodized Dutch Oven 5,9l
4 990 Kč –10 %

Ultra odolná hliníková holandská trouba do ohně s dokonalým rozvodem tepla. Tvrdě eloxovaná konstrukce kotlíku váží o celých 66% méně než litina, je velmi odolná proti poškrábání. Poklice má hlubší zapuštění, aby na ní snadno držely žhavé uhlíky. Holandské trouby od GSI Outdoors jsou navrženy tak aby 10" pohodlně zapadla do 12". Holandskou troubu je možné zapustit do žhavých uhlíků nebo jí lze použít jako zavěšený kotlík nad oheň.

Vlastnosti:

  • Holandská trouba do ohně
  • Vysoká odolnost
  • Vynikající rozvod tepla
  • Hlubší zapuštění poklice
  • Určeno do žhavých uhlíků i na zavěšení nad oheň

Parametry:

  • Záruční doba: 2 roky
  • Hmotnost: 2,78kg
  • Rozměry: 340x330x168mm

Materiál:

  • Tvrdě eloxovaný hliník

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:


V roce 1985 se skupinka sourozenců z Britské Kolumbie vydala dolů podél západního pobřeží až do San Diega, kde založili společnost GSI Outdoors. Začínali s několika kousky modrého smaltovaného nádobí a povrchní znalostí tábornického vybavení. Brzy začala firma růst, věnovat se designu, výrobě, obchodu a marketingu. Vyráběla stále větší množství outdoorového nádobí a vybavení pro stolování.
Dnes jsou už  výrobky GSI Outdoors dostupné po celém světě a značka GSI proslula skvělou kvalitou, technickými parametry a moderním designem. GSI Outdoors je malá rodinná firma. Nemá žádné závazky k anonymní skupině akcionářů, představenstvu, nebo komukoliv jinému, vyjma svých vlastních zákazníků, obchodních partnerů a vůči sobě samým. Je to svoboda, která jim dává volnost rychle reagovat na potřeby zákazníků, kteří se, stejně jako lidé z GSI, tak rádi pohybují v přírodě.

Zpět do obchodu