Informace k výdejním místům PPL a Zásilkovny (COVID) !
Zásilkovna -
Dopravce ujišťuje o funkčnosti svých výdejních míst. Resp. ty pobočky, které mají v době vládních opatření zavřeno by se ani neměly objevit v nabídnutém seznamu při vyplňování objednávky.
PPL ParcelShop - Dopravce upozorňuje že není schopen ověřit přístupnost svých výdejních míst (partnerských obchodů). Tedy všechny, které v nabídnutém seznamu najdete, nemusí být v provozu ! Doporučujeme volit takové výdejní místo, které v době uzavření prodejen má výjimku jako jsou benzínové stanice, potraviny apod. Případně si Vaši oblíbenou pobočku předem prověřit.

Ocún karabina FALCON Straight

Neohodnoceno
Značka: Ocún
200 Kč –10 %
Ocún karabina FALCON Straight
200 Kč –10 % 180 Kč
3 - 8 prac.dnů

Ocún FALCON Straight karabina s rovným (straight) K-lock zámkem bez pojistky je nejuniverzálnější karabina vhodná například jako postupové jištění. Není vhodná pro sebejištění (nemá pojistku).

• zámek: rovný K-lock
• nosnost 25/9/9 kN
• světlost: 20 mm
• hmotnost: 45 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Karabina Ocun Falcon Straight se vyrábí kováním za tepla. Její tvar je odpovědí na požadavek vysoké pevnosti, nízké hmotnosti a dokonalé ergonomie. Úhel nosu a použitá konstrukce K-lock západky zámku umožní snadné a rychlé cvakání. Tvar karabiny je hladký a plynulý, aby nedocházelo k zachytávání o hranu nýtu.

◘ Za tepla kované tělo
◘ Eloxovaný povrch
◘ K-lock
◘ Pevnost 25 kN / 9 kN, otevřený zámek 9 kN
◘ Světlost zámku 20 mm
◘ Hmotnost 45 g
◘ EN 12275

Doplňkové parametry

Kategorie: Karabiny
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: