Informace k výdejním místům PPL a Zásilkovny (COVID) !
Zásilkovna -
Dopravce ujišťuje o funkčnosti svých výdejních míst. Resp. ty pobočky, které mají v době vládních opatření zavřeno by se ani neměly objevit v nabídnutém seznamu při vyplňování objednávky.
PPL ParcelShop - Dopravce upozorňuje že není schopen ověřit přístupnost svých výdejních míst (partnerských obchodů). Tedy všechny, které v nabídnutém seznamu najdete, nemusí být v provozu ! Doporučujeme volit takové výdejní místo, které v době uzavření prodejen má výjimku jako jsou benzínové stanice, potraviny apod. Případně si Vaši oblíbenou pobočku předem prověřit.

Ocún karabina Hawk Straight

Neohodnoceno
Značka: Ocún
190 Kč –10 %
Ocún karabina Hawk Straight
190 Kč –10 % 171 Kč
Skladem

Ocún karabina Hawk Straight s rovným (straight) K-lock zámkem bez pojistky je nejuniverzálnější karabina vhodná například jako postupové jištění. Není vhodná pro sebejištění (nemá pojistku). K-lock zámek pro snadné cvakání jištění.

• zámek: rovný K-lock
• nosnost 24/8/8 kN
• světlost: 18 mm
• hmotnost: 39 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ocún karabina Hawk Straight je výsledkem optimalizace hmotnosti, spolehlivosti a pevnosti. Zápustkově, za tepla kované tělo, je lehké a pevné. Tvar těla je také uzpůsoben snadné manipulaci a průchodnosti zámku. Dostatečně velké rádiusy profilu těla jsou šetrné ke smyčkám do 16 mm šíře a všem typům lan. Hawk je lehká karabina vhodná zejména pro zajišťování cest. Nízká hmotnost ji předurčuje zejména do cest sportovních. Oblíbené asymetrické tělo a malý rozměr společně představují výhodný kompromis mezi váhou a pevností.

◘ Za tepla kované tělo
◘ K-lock zámek pro snadné cvakání jištění
◘ Pevnost 24 kN / 8 kN, otevřený zámek 8 kN
◘ Světlost zámku 18 mm
◘ Hmotnost 39 g
◘ EN 12275

Doplňkové parametry

Kategorie: Karabiny
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: