Nyní také obchod v PRAZE!
Jsme zde pro naše zákazníky z Prahy a okolí.
OBJEDNEJTE SI NA VYZKOUŠENÍ DO PRAHY S DOPRAVOU ZDARMA bez nutnosti zboží odebrat nebo možností na místě vyřídit výměnu.
Netradiční styl prodeje, nadšený zkušený personál a domácí prostředí u kávy nebo čaje.
Neohodnoceno

Primus kombinovaný vařič OmniFuel II a láhev 0,6 l

Vařič Primus OmniFuel je kombinovaný vařič o rozměrech 142 x 88 x 66 mm pro připojení na standardní závitové plynové kartuše nebo láhev na kapalné palivo (benzín, petrolej, nafta, letecký benzín atd.). Nejvyspělejší multi palivový vařič od firmy Primus. Držitel ocenění Editors choice outdoor a od roku 2002 obsazuje první místo v hodnocení německého Outdoor magazinu. Při plném výkonu uvede jeden litr vody do varu za 3,1 min, vhodný pro 1 - 4 osoby.

Nemáme skladem, u dodavatele na dotaz
Značka: Primus
6 590 Kč –11 % 5 841 Kč 4 827,27 Kč bez DPH
Kategorie: Kombinované vařiče (plyn benzín)
Záruka: 2 roky
Omni 01
6 590 Kč –11 %

Nejvyspělejší multi palivový vařič od firmy Primus. Primus kombinovaný vařič OmniFuel je držitel ocenění Editors choice 2006 outdoor a od roku 2002 obsazuje první místo v hodnocení německého Outdoor magazinu. Nejosvědčenější a skutečný produkt je nyní ještě více flexibilní. OmniFuel používá velmi moderní materiály, které nabízejí pokročilé funkce a je určen do náročných podmínek, extrémní nadmořské výšky a jak vysoké tak i nízké teploty. OmniFuel je robustní multipalivový vařič, pro který můžete použít plyn, petrojel, motorovou naftu, letecký petrolej i ostatní letecké pohonné hmoty. Pomocí samostatně ovládaného knoflíku, může být plamen upraven tak, aby poskytovat přesné požadované teplo. Součástí balení je ErgoPump, multi-tool s integrovanou čisticí jehlou a ukazatelem čistoty, nylonový obal a závětří.

Základní vlastnosti, parametry:

◘ výkon: 3000 W
◘ hmotnost: 441 g (339 g bez pumpy), 600g komplet včetně láhve
◘ bez piezo zapalování
◘ palivo: plyn, tekutá paliva (benzín, petrolej, nafta, letecký benzín atd.)
◘ rozměr: 142 x 88 x 66 mm
◘ 1 litr vody při plném výkonu uvede za 3,1 min (klasická nádoba, okolní teplota 20 C, 0 m/s vítr)
◘ při plném výkonu a běžných podmínkách (viz. výše) vydrží 230g plynová kartuše 70 min.
◘ vhodný pro 1 - 4 osoby

◘ kod výrobce: P328988

Další charakteristika:

Součástí balení je láhev na tekuté palivo Primus Fuel bottle !

Upozornění, poznámky:

Omnifuel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:


Primus je švédská značka která byla založena v roce 1892 Fransem Wilhelmem Lindqvistem a Johanem Viktorem Svensonem. Dnes je součástí společnosti Fenix Outdoor AB. Vařič Primus byl prvním přenosným petrolejovým vařičem na světě. Primus je držitelem několika ocenění za své výrobky, ale také vlastní množství patentů.

Zpět do obchodu