Informace k výdejním místům PPL a Zásilkovny (COVID) !
Zásilkovna -
Dopravce ujišťuje o funkčnosti svých výdejních míst. Resp. ty pobočky, které mají v době vládních opatření zavřeno by se ani neměly objevit v nabídnutém seznamu při vyplňování objednávky.
PPL ParcelShop - Dopravce upozorňuje že není schopen ověřit přístupnost svých výdejních míst (partnerských obchodů). Tedy všechny, které v nabídnutém seznamu najdete, nemusí být v provozu ! Doporučujeme volit takové výdejní místo, které v době uzavření prodejen má výjimku jako jsou benzínové stanice, potraviny apod. Případně si Vaši oblíbenou pobočku předem prověřit.

Lifeventure termoska TiV Vacuum Flask 500ml

4 hodnocení
Značka: Lifeventure
559 Kč –10 %
Lifeventure termoska TiV Vacuum Flask 500ml
559 Kč –10 % 503 Kč
Skladem

Lifeventure termoska Vacuum Flask udrží požadovanou teplotu vašich nápojů po dlouhou dobu díky technologii tepelné indukce vakua. Vacuum Flask je vyrobena z nerezové oceli a vnitřní stěnu má potaženou mědí pro delší uchování teploty. Má jedno zavírání - šroubovací.

• Objem: 500 ml
• Hmotnost: 345g
• rozměry: 65 x 65 x 235mm
• materiál: nerez ocel

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lifeventure Vacuum Flask udrží požadovanou teplotu vašich nápojů po dlouhou dobu díky technologii tepelné indukce vakua. Vacuum Flask je vyrobena z nerezové oceli a vnitřní stěnu má potaženou mědí pro delší uchování teploty. Má jedno zavírání - šroubovací. Vacuum Flask udrží nápoje horké po dobu až 8 hodin a studené po dobu až 24 hodin. Tepelná indukce vakua zajišťuje optimální výkon. Víčko se dá používat jako šálek. Balení obsahuje šroubovací uzávěr.

500ml, 65 x 235mm, 345g

◘ Vysoce výkonné tepelně indukované vakuum TiV
◘ Udržujte nápoje horké po dobu až 8 hodin nebo chladné až 24 hodin
◘ Závitová zátka s výlevkou
◘ Víko lze použít jako šálku
◘ Měděné povrstvení pro větší zadržení tepla

Doplňkové parametry

Kategorie: Termosky, termohrnky
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: