Nyní také obchod v PRAZE!
Jsme zde pro naše zákazníky z Prahy a okolí.
OBJEDNEJTE SI NA VYZKOUŠENÍ DO PRAHY S DOPRAVOU ZDARMA bez nutnosti zboží odebrat nebo možností na místě vyřídit výměnu.
Netradiční styl prodeje, nadšený zkušený personál a domácí prostředí u kávy nebo čaje.
6 hodnocení

Primus termoska Food Vacuum Bottle 1.2 L

Primus Food Vacuum Bottle je dvouplášťová, ocelová termoska o objemu 1,2l určená pro tepelné uchování nápojů a potravin. Má široké hrdlo pro snadný přístup k obsahu se snadno ovládaným uzávěrem. Nerez ocel 18/8, nárazuvzdorná s dobrými izolačními vlastnostimi.• Objem: 1,2 l• Hmotnost: 835g• rozměry: pr.110 x 260 mm• materiál: nerez ocel

Skladem (3 ks)
Značka: Primus
1 190 Kč –10 % 1 071 Kč 885,12 Kč bez DPH
Kategorie: Termosky, termohrnky
Záruka: 2 roky
Primus termoska Food Vacuum Bottle 1.2 L
1 190 Kč –10 %

Dvouplášťová vakuová termoska Primus Food Vacuum Bottle 1,2l je vyrobena z nerezové oceli 18/8 s práškovaným povrchem. Má široké hrdlo pro snadný přístup k obsahu se snadno ovládaným uzávěrem. Láhev je velmi odolná proti porušení nárazem při pádu. Její konstrukce dovoluje uchovávat buď teplé nebo naopak studené v podstatně odlišné venkovní teplotě. Láhev je možno mýt také v myčce na nádobí. Primus Food Vacuum Bottle 1,2l má dobré izolační vlastnosti a nízkou hmotnost. Rychlé uzavírání, snadná demontáž pro vymytí zátky, vakuová izolace, nerez ocel vně i uvnitř. Víko slouží také jako hrnek.

Základní vlastnosti, parametry:

◘ hmotnost (g): 835
◘ rozměry (mm): 110 x 260
◘ objem(l): 1,2
◘ nerez ocel 18/8

◘ kod výrobce: 732782

Další charakteristika:

Neobsahuje BPA (Bisfenol A)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:


Primus je švédská značka která byla založena v roce 1892 Fransem Wilhelmem Lindqvistem a Johanem Viktorem Svensonem. Dnes je součástí společnosti Fenix Outdoor AB. Vařič Primus byl prvním přenosným petrolejovým vařičem na světě. Primus je držitelem několika ocenění za své výrobky, ale také vlastní množství patentů.

Zpět do obchodu