Ortovox lavinový vyhledávač 3+

Neohodnoceno
Značka: Ortovox
6 700 Kč –5 %
Ortovox lavinový vyhledávač 3+
6 700 Kč –5 % 6 365 Kč 5 260,33 Kč bez DPH
5 - 10 prac.dnů (nutno prověřit)

Ortovox 3+ je lavinový tříanténový digitální vyhledávač se spolehlivým markingem a patentovanou technologií Smart Antenna Technology. Rozměry přístroje jsou 122 x 73 x 27 mm a je napájen 1x AAA alkalickou 1,5V LR06 baterií. Vyhledávač 3+ má množství funkcí, nejmodernější technologie a výbornou odolnost.

• počet antén: 3
• dosah / šíře: 40m
• výdrž: 250h
• hmotnost: 270g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ortovox 3+ je lavinový vyhledávač s množstvím funkcí pro řešení i těch nejkomplikovanějších situací.Ortovox lavinový vyhledávač 3+ pípák, pieps, pro skialpinismus, Avalanche transceivers

Díky svojí odolnosti, funkcím ulehčujícím Vaše nalezení, možnosti kontroly skupiny a spolehlivému markingu je ideální volbou pro skupiny, náročné túry a profesionální uživatele jako jsou horší vůdci, instruktoři či horská služba. Lavinový vyhledávač 3+ používá tyrolská horská služba a množství horských vůdců.

Lavinový vyhledávač 3+ má nejvyšší bezpečnostní funkce, které jsou nutné pro Vaši rychlou a snadnou záchranu. SMART ANTENNA TECHNOLOGY zabezpečuje vysílání nejvhodnější anténou a eliminuje vertikální polohu. BACK UP mód na bázi pohybového senzoru přepne přístroj automaticky na vysílání při zasypání druhou lavinou. SMART TRANSMISSION ulehčuje a zrychluje Vaše nalezení při vícenásobném zasypání. Lavinový vyhledávač 3+ neustále kontroluje svoji funkčnost funkcí SELF TEST.

Vyhledávač ORTOVOX 3+ díky TŘEM ANTÉNÁM určí přesnou polohu zasypaného a výrazně zkrátí čas jeho nalezení. Extrémně sofistikovaná ANALÝZA SIGNÁLU zabezpečuje spolehlivou práci se signály v lavinovém poli a nepřeskakující směřování šipky. Patentované INTUITIVNÍ VYHLEDÁVÁNÍ, ASISTENCE PŘI DETAILNÍM DOHLEDÁNÍ a kruhový displej s 360° zobrazením směrové šipky Vám velmi zjednodušují vyhledávání a napovídají správný postup během hledání.

Vyhledávač 3+ díky funkci SCANNING neustále mapuje lavinové pole. Přístroj tak má přehled o počtu a poloze zasypaných. SIGNALIZACE VÍCE ZASYPANÝCH Vám oznámí počet zasypaných v dosahu vyhledávače. Situaci s více zasypanými jednoduše vyřešíte s 3+ díky spolehlivému markingu. Na MARKING nalezeného zasypaného stačí jedno stisknutí tlačítka. Lavinový vyhledávač 3+ je schopný markovat libovolný počet zasypaných a zobrazuje tři nejbližší zasypané.

Před túrou si s přáteli můžete zkontrolovat fungování Vašich vyhledávačů pomocí skupinového testu. Lavinový vyhledávač 3+ Vám zaručuje maximální bezpečnost a Vaše rychlé a snadné nalezení při zasypání. Během vyhledávání Vám napovídá, ulehčuje a urychluje nalezení Vašeho kamaráda. Se spolehlivým markingem rychle a jednoduše vyřešíte situaci více zasypaných. Vyhledávač 3+ je navíc velmi odolný vůči nízkým teplotám a mechanickému poškození. ORTOVOX 3+ je přístroj s množstvím funkcí, na které se můžete vždy spolehnout.

◘ jednoduchost ovládání
◘ vyhledávání více zasypaných
◘ kontrola skupiny
◘ vysoká bezpečnost uživatele
◘ nejmodernější technologie
◘ spolehlivost
◘ aktualizace nového software
◘ odolnost vůči nízkým teplotám
◘ 3 antény
◘ Marking
◘ Smart Antenna technologie
◘ Back Up mód
◘ výborná analýza signálu
◘ Smart Transmission
◘ Self Test
◘ Personal Check
◘ asistence vyhledávání
◘ intuitivní displej
◘ zobrazení počtu zasypaných
◘ scanning
◘ upgrade

Druh digitální
Rozměry 122 x 73 x 27 mm
Počet antén 3
Napájení 1x AAA alkalická 1,5V LR06 baterie
Výdrž 250 h
Dosah 40 m
Šířka záběru 40 m
Hmotnost (včetně baterií) 270 g
Pouzdro součást balení
Záruka 5 let (po registraci na webu Ortovox)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Lavinové vyhledávače
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: