Informace k výdejním místům PPL a Zásilkovny (COVID) !
Zásilkovna -
Dopravce ujišťuje o funkčnosti svých výdejních míst. Resp. ty pobočky, které mají v době vládních opatření zavřeno by se ani neměly objevit v nabídnutém seznamu při vyplňování objednávky.
PPL ParcelShop - Dopravce upozorňuje že není schopen ověřit přístupnost svých výdejních míst (partnerských obchodů). Tedy všechny, které v nabídnutém seznamu najdete, nemusí být v provozu ! Doporučujeme volit takové výdejní místo, které v době uzavření prodejen má výjimku jako jsou benzínové stanice, potraviny apod. Případně si Vaši oblíbenou pobočku předem prověřit.

Ortovox lavinový vyhledávač S1+

Neohodnoceno
Značka: Ortovox
8 990 Kč –5 %
Ortovox lavinový vyhledávač S1+
8 990 Kč –5 % 8 540 Kč 7 057,85 Kč bez DPH
3 - 8 prac.dnů

Ortovox S1+ je lavinový tříanténový digitální vyhledávač, nejsofistikovanější s nejlepším dosahem na trhu. Rozměry přístroje jsou 120 x 80 x 30 mm a je napájen 2x AAA alkalickou 1,5V LR03 baterií. Má velmi dokonalé funkce vyhledávání, díky kterým vyřešíte i ty nejsložitější situace.

• počet antén: 3
• dosah / šíře: 55 / 50 m
• výdrž: 250h
• hmotnost: 280g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ortovox lavinový tříanténový vyhledávač S1+ pípák, pieps, pro skialpinismus, Avalanche transceiversOrtovox S1+ je lavinový vyhledávač s množstvím funkcí pro řešení i těch nejkomplikovanějších situací, které díky zobrazení polohy až čtyř zasypaných vyřešíte extrémně rychle.

Funkce řešící hloubkové zasypání i velké množství zasypaných ho předurčují pro profesionální a náročné uživatele. Skupinový test, chytré vysílání signálu, výběr nejvhodnější vysílací antény a automatický návrat do vysílání při zasypání druhou lavinou zaručují Vaši maximální bezpečnost. Jestli chcete nejlepší lavinový vyhledávač pro Vaše nejnáročnější použití, vyberte si S1+!

Lavinový vyhledávač S1+ má nejvyšší bezpečnostní funkce, které jsou nutné pro Vaši rychlou a snadnou záchranu. SMART ANTENNA TECHNOLOGY zabezpečuje vysílání nejvhodnější anténou a eliminuje vertikální polohu. BACK UP mód na bázi pohybového senzoru přepne přístroj automaticky na vysílání při zasypání druhou lavinou. SMART TRANSMISSION ulehčuje a zrychluje Vaše nalezení při vícenásobném zasypání. Lavinový vyhledávač S1+ neustále kontroluje svoji funkčnost funkcí SELF TEST.

Vyhledávač ORTOVOX S1+ díky TŘEM ANTÉNÁM určí přesnou polohu zasypaného a výrazně zkrátí čas jeho nalezení. Extrémně sofistikovaná ANALÝZA SIGNÁLU zabezpečuje spolehlivou práci se signály v lavinovém poli a nepřeskakující směřování šipky. Patentované INTUITIVNÍ VYHLEDÁVÁNÍ, ASISTENCE PŘI DETAILNÍM DOHLEDÁNÍ a kruhový displej s 360° zobrazením směrové šipky Vám velmi zjednodušují vyhledávání a napovídají správný postup během hledání. Přepnutí na vyhledávání nastane automaticky při odklopení displeje.

Lavinový vyhledávač S1+ se odlišuje od ostatních vyhledávačů na trhu svou funkcionalitou pro řešení těch nejkomplikovanějších situací ve velmi krátkém čase. Funkce HLOUBKOVÉHO ZASYPÁNÍ unikátně vyřeší situaci, kdy potřebujete výrazně více času na kopání a kdy hledání musí být extrémně rychlé a přesné. Pokud Vaši skupinu zasype lavina a Váš vyhledávač je zahlcený signály velkého počtu zasypaných, použijete mód EXPERT 4+ a vyhledávač eliminuje signály tak, abyste postupně dohledali všechny Vaše kamarády.

Vyhledávač S1+ díky funkci SCANNING neustále mapuje lavinové pole. Přístroj tak má přehled o počtu a poloze zasypaných. SIGNALIZACE VÍCE ZASYPANÝCH, které zobrazuje na velkém displeji. Zobrazení polohy umožňuje hledání více zasypaných najednou a jejich záchranu více zachránci. Situaci s více zasypanými jednoduše vyřešíte s S1+ díky spolehlivému markingu. Na MARKING nalezeného zasypaného stačí jedno stisknutí tlačítka. Lavinový vyhledávač S1+ je schopný markovat libovolný počet zasypaných a zobrazuje čtyři nejbližší zasypané včetně jejich polohy.

ORTOVOX S1+ zabezpečuje Vaše rychlé a snadné nalezení v lavině a umožňuje kontrolu skupiny před túrou. Rychlé nalezení zasypaných i v komplikovaných situacích jako je hloubkové zasypání nebo velké množství zasypaných. Zasypané zobrazuje S1+ na velkém disleji spolu se zobrazením polohy, díky čemuž je možné nalezení více zasypaných najednou. Lavinový vyhledávač S1+ má nejvyšší reálný dosah a velmi jednoduché ovládání. Je to vyhledávač pro profesionální a náročné uživatele, kteří potřebují to nejlepší bez kompromisů!

◘ jednoduchost ovládání
◘ zobrazení polohy zasypaných
◘ vyhledávání více zasypaných najednou
◘ řešení komplikovaných situací
◘ kontrola skupiny
◘ vysoká bezpečnost uživatele
◘ zkrácení trasy během hledání
◘ spolehlivost
◘ aktualizace nového software
◘ 3 antény
◘ Marking
◘ Smart Antenna technologie
◘ Back Up mód
◘ výborná analýza signálu
◘ asistence kompasu při vyhledávání
◘ Smart Transmission
◘ Self Test
◘ Personal Check
◘ asistence vyhledávání
◘ Expert 4+
◘ Deep Burial funkce
◘ intuitivní displej
◘ zobrazení počtu zasypaných
◘ scanning
◘ sklonoměr
◘ personalizace a nastavení
◘ upgrade

 
Druh digitální
Rozměry 120 x 80 x 30 mm
Počet antén 3
Napájení 2x AAA alkalická 1,5V LR03 baterie
Výdrž 250 h
Dosah 55 m
Šířka záběru 50 m
Hmotnost (včetně baterií) 280 g
Pouzdro součást balení
Záruka 5 let (po registraci na webu Ortovox)

Doplňkové parametry

Kategorie: Lavinové vyhledávače
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: