Informace k výdejním místům PPL a Zásilkovny (COVID) !
Zásilkovna -
Dopravce ujišťuje o funkčnosti svých výdejních míst. Resp. ty pobočky, které mají v době vládních opatření zavřeno by se ani neměly objevit v nabídnutém seznamu při vyplňování objednávky.
PPL ParcelShop - Dopravce upozorňuje že není schopen ověřit přístupnost svých výdejních míst (partnerských obchodů). Tedy všechny, které v nabídnutém seznamu najdete, nemusí být v provozu ! Doporučujeme volit takové výdejní místo, které v době uzavření prodejen má výjimku jako jsou benzínové stanice, potraviny apod. Případně si Vaši oblíbenou pobočku předem prověřit.

Ortovox lavinový vyhledávač Zoom+

4 hodnocení
Značka: Ortovox
5 700 Kč –5 %
Ortovox lavinový vyhledávač Zoom+
5 700 Kč –5 % 5 415 Kč 4 475,21 Kč bez DPH
3 - 8 prac.dnů

Ortovox Zoom+ je lavinový tříanténový digitální vyhledávač s patentovanou technologií Smart Antenna Technology. Rozměry přístroje jsou 116 x 79 x 23 mm a je napájen 1x AA alkalická 1,5V LR06 baterií. Vyhledávač Zoom+ disponuje nejmodernějšími funkcemi a velmi jednoduchým ovládáním.

• počet antén: 3
• dosah / šíře: 40m
• výdrž: 250h
• hmotnost: 250g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyhledávač Ortovox ZOOM+ je velmi jednoduchý vyhledávač s vysokou bezpečností pro uživatele.Ortovox lavinový tříanténový vyhledávač ZOOM + pípák, pieps, pro skialpinismus, Avalanche transceivers

Díky své jednoduchosti, malým rozměrům a nízké váze se hodí pro začátečníky a nenáročné uživatele. ZOOM+ je ideální na zimní turistiku, horolezectví, freeride, snowboarding nebo skialpinismus. Nejvyšší bezpečnost a nejlepší poměrem cena / výkon = Ortofox ZOOM+.

Lavinový vyhledávač ZOOM+ má nejvyšší bezpečnostní funkce, které jsou nutné pro Vaši rychlou a snadnou záchranu. SMART ANTENNA TECHNOLOGY zabezpečuje vysílání nejvhodnější anténou a eliminuje vertikální polohu. BACK UP mód na bázi pohybového senzoru přepne přístroj automaticky na vysílání při zasypání druhou lavinou. SMART TRANSMISSION ulehčuje a zrychluje Vaše nalezení při vícenásobném zasypání. Lavinový vyhledávač ZOOM+ neustále kontroluje svoji funkčnost funkcí SELF TEST. Spolehlivý vyhledávač ZOOM+ Vám ulehčuje Vaše hledání, šetří proto množství času, které Váš kamarád pod sněhem nemá.

Lavinový vyhledávač ZOOM+ díky TŘEM ANTÉNÁM určí přesně polohu zasypaného a výrazně zkrátí čas jeho nalezení. Extrémně sofistikovaná ANALÝZA SIGNÁLU zabezpečuje spolehlivou práci se signály v lavinovém poli a nepřeskakující směřování šipky. INTUITIVNÍ VYHLEDÁVÁNÍ a ASISTENCE PŘI DETAILNÍM DOHLEDÁNÍ Vám zjednodušuje vyhledávání a napovídá správný postup během hledání.

Vyhledávač ZOOM+ díky funkci SCANNING neustále mapuje lavinové pole. Přístroj tak má přehled o počtu a poloze zasypaných. SIGNALIZACE VÍCE ZASYPANÝCH Vám oznámí, pokud je více zasypaných v okolí do nebo nad 30m a Vy tak můžete zvolit nejefektivnější postup záchrany.

Lavinový vyhledávač ZOOM+ Vám zaručuje maximální bezpečnost a rychlejší a snažší nalezení při zasypání. Po dobu vyhledávání Vám napovídá, ulehčuje a zrychluje nalezení Vašeho kamaráda. Pokud chcete spolehlivý vyhledávač s nejmodernějšími technologiemi za velmi příznivou cenu, tak vyhledávač ZOOM+ je pro Vás ideální volbou. Vyhledávač ORTOVOX ZOOM+ je navíc velmi odolný vůči nízkým teplotám a mechanickému poškození.

◘ jednoduchost ovládání
◘ výborný poměr cena / výkon
◘ malý a lehký přístroj
◘ vysoká bezpečnost uživatele
◘ nejmodernější technologie
◘ spolehlivost
◘ odolnost vůči nízkým teplotám
◘ 3 antény
◘ Smart Antenna technologie
◘ Back Up mód
◘ výborná analýza signálu
◘ Smart Transmission
◘ Self Test
◘ asistence vyhledávání
◘ signalizace více zasypaných

Druh digitální
Rozměry 116 x 79 x 23 mm
Počet antén 3
Napájení 1x AA alkalická 1,5V LR06 baterie
Výdrž cca. 250 h
Dosah 40 m
Šířka záběru 40 m
Hmotnost (včetně baterií) 250 g
Pouzdro součást balení
Záruka 5 let (po registraci na webu Ortovox)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Lavinové vyhledávače
Záruka: 24 měsíců

ORTOVOX ZOOM+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: