Nyní také obchod v PRAZE!
Jsme zde pro naše zákazníky z Prahy a okolí.
OBJEDNEJTE SI NA VYZKOUŠENÍ DO PRAHY S DOPRAVOU ZDARMA bez nutnosti zboží odebrat nebo možností na místě vyřídit výměnu.
Netradiční styl prodeje, nadšený zkušený personál a domácí prostředí u kávy nebo čaje.
Neohodnoceno

Campingaz matrace Quickbed Single

Jednolůžková velmi komfortní nafukovací matrace. Ideální pro rodinnou turistiku, autoturistiku nebo delší pobyt na jednom místě, ale i doma. Opatřena tzv. Airtight systémem, který zaručuje dokonalou těsnost ventilu a zabraňuje postupnému unikání vzduchu.. • délka: 188cm • tloušťka: 19cm• hmotnost: 1600g• rozměr sbalené: -

Skladem (1 ks)
Značka: Campingaz
769 Kč 635,54 Kč bez DPH
Kategorie: Nafukovací karimatky a matrace
Záruka: 2 roky

Jednolůžková velmi komfortní nafukovací matrace. Ideální pro rodinnou turistiku, autoturistiku nebo delší pobyt na jednom místě, ale i doma. Opatřena tzv. Airtight systémem, který zaručuje dokonalou těsnost ventilu a zabraňuje postupnému unikání vzduchu.

◘ Rozměry: 188 x 74 x 19 cm.
◘ Dvojitý uzávěr.
◘ 21 prstenců.
◘ Opravná sada součástí výrobku.
◘ Hmotnost: 1,6 kg

Airtight® Systém - snadné nafouknutí
Vylepšený ventil Double Lock™ s dvěma těsnícími body zaručuje dokonalou těsnost. Díky němu je nafukování i vyfukování snadné a rychlé.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:


Campingaz je značka která byla založena v roce 1949- Campingaz je předním dodavatelem propanbutanových láhví ale soustředí se také  na vařiče, grily, chladicí systémy a také například různé outdoorové osvětlení.

Zpět do obchodu