Nyní také obchod v PRAZE!
Jsme zde pro naše zákazníky z Prahy a okolí.
OBJEDNEJTE SI NA VYZKOUŠENÍ DO PRAHY S DOPRAVOU ZDARMA bez nutnosti zboží odebrat nebo možností na místě vyřídit výměnu.
Netradiční styl prodeje, nadšený zkušený personál a domácí prostředí u kávy nebo čaje.
Neohodnoceno

Sawyer nástavec pro plnění hydratačního vaku SP115

Nástavce Sawyer pro rychlé naplnění hydro vaku vám umožní rychle naplnit váš pitný vak čistou vodou bez nutnosti jej sundávat. SP115.

Momentálně nedostupné
Značka: Sawyer
430 Kč 355,37 Kč bez DPH
Kategorie: Náhradní filtry (cartridge)
Záruka: 24 měsíců

Nástavce Sawyer pro rychlé naplnění hydro vaku vám umožní rychle naplnit váš pitný vak čistou vodou bez nutnosti jej sundávat, jelikož se plní přímo hadičkou camel bagu, nikoliv jeho hlavním uzávěrem.

◘ pitný vak není součástí balení
◘ vyrobeno v USA
◘ záruka 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:


Americká značka Sawyer vznikla v roce 1984 a  specializuje na výrobu technologicky vyspělých filtračních přístrojů, ochranu před sluncem, moskytyéry a produkty první pomoci. Úkolem této společnosti je boj proti dvěma nejčastějším příčinám úmrtí - špatné vodě a komářímu štípnutí. Sawyer se může pyšnit řadou vodních filtrů, které z kontaminované vody vytvoří čistou vodu. S vodními filtry Sawyer budete mít pitnou vodu na dosah naprosto kdekoliv. Samotný proces filtrace je rychlý a jednoduchý, filtry jsou malé, přenosné a k jejich použití nepotřebujete zdroj napájení ani žádné chemikálie pro dezinfekci. Cestovní filtry a filtrační lahve značky Sawyer ocení především cestovatelé a milovníci outdooru. Oceníte je při cestách do ciziny, na chatě, v kempu pod stanem nebo při pobytu v přírodě. S vodními filtry Sawyer budete připraveni na případ živelných katastrof a mimořádných situací.

Zpět do obchodu