Nyní také obchod v PRAZE!
Jsme zde pro naše zákazníky z Prahy a okolí.
OBJEDNEJTE SI NA VYZKOUŠENÍ DO PRAHY S DOPRAVOU ZDARMA bez nutnosti zboží odebrat nebo možností na místě vyřídit výměnu.
Netradiční styl prodeje, nadšený zkušený personál a domácí prostředí u kávy nebo čaje.
Neohodnoceno

Sawyer skládací láhev 1l SP113

Náhradní skládací láhev o objemu 1 litr pro filtry Sawyer SP128 MINI filter, SP129 Squeeze Filter a SP131. Láhev je srolovatelná, dobře skladná. Nízká hmotnost, všetranné použití pro transport vody.

Momentálně nedostupné
Značka: Sawyer
170 Kč 140,50 Kč bez DPH
Kategorie: Náhradní filtry (cartridge)
Záruka: 24 měsíců

Náhradní skládací láhev o objemu 1 litr pro filtry Sawyer SP128 MINI filter, SP129 Squeeze Filter a SP131.

Láhev je srolovatelná, dobře skladná. Součástí uzávěr a je tedy možné láhev všestranně použít pro transport vody.
Nízká hmotnost.

◘ objem 1 litr
◘ cena za 1 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:


Americká značka Sawyer vznikla v roce 1984 a  specializuje na výrobu technologicky vyspělých filtračních přístrojů, ochranu před sluncem, moskytyéry a produkty první pomoci. Úkolem této společnosti je boj proti dvěma nejčastějším příčinám úmrtí - špatné vodě a komářímu štípnutí. Sawyer se může pyšnit řadou vodních filtrů, které z kontaminované vody vytvoří čistou vodu. S vodními filtry Sawyer budete mít pitnou vodu na dosah naprosto kdekoliv. Samotný proces filtrace je rychlý a jednoduchý, filtry jsou malé, přenosné a k jejich použití nepotřebujete zdroj napájení ani žádné chemikálie pro dezinfekci. Cestovní filtry a filtrační lahve značky Sawyer ocení především cestovatelé a milovníci outdooru. Oceníte je při cestách do ciziny, na chatě, v kempu pod stanem nebo při pobytu v přírodě. S vodními filtry Sawyer budete připraveni na případ živelných katastrof a mimořádných situací.

Zpět do obchodu