PROVOZ ESHOPU NEOMEZEN, ZBOŽÍ ODESÍLÁME !
Vážení zákazníci. ZDE naleznete aktuální informace k provozu s ohledem na nařízení vlády (COVID-19) včetně způsobů doručování Vašich zásilek. Kamenná prodejna je uzavřena, eshop plně funguje bez omezení. Děkujeme.

Aktualizace produktů eshopu


Zahájili jsme kompletní aktualizaci eshopu. Většina výrobců co sezonu (2x do roka) přichází s novinkami a zdokonalenými produkty / změnami oproti minulým sezonam. Mnoho položek v našem eshopu zasluhuje opravy jako sůl. V tuto chvíli máme kompletně aktualizované produtky značek Ocun, Raveltik a Pinguin a to včetně přidání novinek či chybějících produktů.

Od české značky Ocun, výrobce lezeckého materiálu - karabiny, express sety, smyčky, sedáky, přilby, magnésium, bouldermatky atd. máme v eshopu v tuto chvíli 80 položek.

http://www.makalu.cz/znacka/ocun

Raveltik je rovněž český výrobce lezeckého materiálu, zejména cepínů a maček, matroše pro ledovcové lezení ale i karabin apod. 40 produktů.

http://www.makalu.cz/znacka/raveltik

Pinguin vyrábí široké spektrum outdoorového vybavení, zejména stany a oblečení, dále pak spací pytle, batohy atd. Skoro 100 položek.

http://www.makalu.cz/znacka/pinguin