Informace k výdejním místům PPL a Zásilkovny (COVID) !
Zásilkovna -
Dopravce ujišťuje o funkčnosti svých výdejních míst. Resp. ty pobočky, které mají v době vládních opatření zavřeno by se ani neměly objevit v nabídnutém seznamu při vyplňování objednávky.
PPL ParcelShop - Dopravce upozorňuje že není schopen ověřit přístupnost svých výdejních míst (partnerských obchodů). Tedy všechny, které v nabídnutém seznamu najdete, nemusí být v provozu ! Doporučujeme volit takové výdejní místo, které v době uzavření prodejen má výjimku jako jsou benzínové stanice, potraviny apod. Případně si Vaši oblíbenou pobočku předem prověřit.

Aktualizace produktů eshopu


Zahájili jsme kompletní aktualizaci eshopu. Většina výrobců co sezonu (2x do roka) přichází s novinkami a zdokonalenými produkty / změnami oproti minulým sezonam. Mnoho položek v našem eshopu zasluhuje opravy jako sůl. V tuto chvíli máme kompletně aktualizované produtky značek Ocun, Raveltik a Pinguin a to včetně přidání novinek či chybějících produktů.

Od české značky Ocun, výrobce lezeckého materiálu - karabiny, express sety, smyčky, sedáky, přilby, magnésium, bouldermatky atd. máme v eshopu v tuto chvíli 80 položek.

http://www.makalu.cz/znacka/ocun

Raveltik je rovněž český výrobce lezeckého materiálu, zejména cepínů a maček, matroše pro ledovcové lezení ale i karabin apod. 40 produktů.

http://www.makalu.cz/znacka/raveltik

Pinguin vyrábí široké spektrum outdoorového vybavení, zejména stany a oblečení, dále pak spací pytle, batohy atd. Skoro 100 položek.

http://www.makalu.cz/znacka/pinguin