Informace k výdejním místům PPL a Zásilkovny (COVID) !
Zásilkovna -
Dopravce ujišťuje o funkčnosti svých výdejních míst. Resp. ty pobočky, které mají v době vládních opatření zavřeno by se ani neměly objevit v nabídnutém seznamu při vyplňování objednávky.
PPL ParcelShop - Dopravce upozorňuje že není schopen ověřit přístupnost svých výdejních míst (partnerských obchodů). Tedy všechny, které v nabídnutém seznamu najdete, nemusí být v provozu ! Doporučujeme volit takové výdejní místo, které v době uzavření prodejen má výjimku jako jsou benzínové stanice, potraviny apod. Případně si Vaši oblíbenou pobočku předem prověřit.

Nová verze, grafika eshopu


K dnešnímu dni jsme přešli definitivně na vyšší, novou verzi administrace našeho eshopu. Přineslo to mnoho nutných a v některých případech pozitivních změn o kterých Vás budeme postupně informovat. S přechodem na novou verzi máme nový design eshopu. Struktura je stejná, mění se barevnost a záhlaví. Přibylo hodně prvků jako je diskuse k produktům, hodnocení, propojení produktů se sociálními sítěmi (To se mi líbí) a výpis nejprodávanějších produktů v kategorii. Věříme, že se Vám bude upravený eshop líbit.