Informace k výdejním místům PPL a Zásilkovny (COVID) !
Zásilkovna -
Dopravce ujišťuje o funkčnosti svých výdejních míst. Resp. ty pobočky, které mají v době vládních opatření zavřeno by se ani neměly objevit v nabídnutém seznamu při vyplňování objednávky.
PPL ParcelShop - Dopravce upozorňuje že není schopen ověřit přístupnost svých výdejních míst (partnerských obchodů). Tedy všechny, které v nabídnutém seznamu najdete, nemusí být v provozu ! Doporučujeme volit takové výdejní místo, které v době uzavření prodejen má výjimku jako jsou benzínové stanice, potraviny apod. Případně si Vaši oblíbenou pobočku předem prověřit.

Nové, rozšířené možnosti dopravy a plateb


Rozšířili jsme poštovné o možnost zaslání objednávky na výdejní místa společnosti Zásilkovna.cz a to jak v rámci ČR, tak i na Slovensko a dále o nízkonákladovou variantu České pošty - doporučený dopis. Do hodnoty objednávky 2500 Kč (Slovensko 7000 Kč), od které je poštovné zdarma, jsme ceník sjednotili (zjednodušili) na jednu cenu poštovného narozdíl od 3 cenových hladin jak tomu bylo doposud. V celkovém průměru je pak poštovné cenově zhruba na stejné úrovni jako dříve. Vaše objednávky Vám tak můžeme zaslat již od 55 Kč a od 2500 Kč pak zdarma. Podrobnodnosti naleznete zde.