Obchůdek ve srubu otevřen


Letos na jaře jsme otevřeli náš outdoorový obchůdek a aktuálně ho dovybavili regály a celkově ho zkulturnili. Navštivte nás uprostřed Hostýnských vrchů, spojte to se sportovními aktivitami v okolí. Instantní energy drink Pink Mamba, novinka ze Švýcarska každé návštěvě zdarma. Mrkněte na fotografie, otvírací dobu ...

Otevřeli jsme konečně dlouho slibovaný obchůdek ve srubu. Prodej outdoorového vybavení pro cestování, turistiku, horolezectví a zimní sporty. Na samotě uprostřed Hostýnských vrchů. Říkáte si divné místo, daleko pro každého? Prodej bude podpořen a doplněn trvalými či jednorázovými akcemi, ať v létě  nápoji zdarma či v zimě čajem, prodejními výstavami, prezentacemi, sportovně kulturními akcemi atd. K nám bude mít význam vždy zajet.

Kde nás přesně neleznete?
Na adrese Držková 181, 76319 na cestě po silnici 489 směrem ze Zlína (Fryštáku, Slušovic) do skiareálu Troják (do Bystřice pod Hostýnem či Hošťálkové) naleznete 1,5 km za cedulí konce obce Držková po levé straně u cesty srub. Již od cesty Vás bude navigovat cedule odkazující na náš obchůdek.

◘ Ideální umístění do 15-20 km od měst Vsetín, Bystřice pod Hostýnem, Slušovice, Fryšták, Zlín a Holešov. V některých těchto městech není žádná outdoorová speciálka.
◘ Okolí bohaté na outdoorové aktivity: 3km skiareál Troják, 3km Hostýnská běžecká magistrála, 1,5km lezecká oblast Přední a Zadní skály (Holíkova rezervace), velmi frekventované místo cykloturistiky (kolem nás vede značená cyklo trasa č.5034), turisticky zajímavá oblast Hostýnských vrchů (Rusava, Rajnochovice, Svatý Hostýn, hrad Lukov, Kelčský Javorník).
◘ Spojte pobyt, sport v přírodě s návštěvou u nás ... pokud si nebudete moci zboží odnést - nevejde se Vám do ledvinky :-) .... zašleme Vám jej zdarma domů.

Aktuální akce - Energy drink zdarma
Navštivte náš outdoorový obchůdek ve srubu, v Hostýnských vrších. Využijte sportovní aktivity v okolí a spojte to s návštěvou u nás. Energy drink Pink Mamba, novinka ze Švýcarska - první instantní energetický nápoj v prášku. Každé návštěvě naplníme její sportovní láhev, nebo můžete vypít přímo u nás. Rovnou se můžete podívat na náš obchůdek. PINK MAMBA


Je jedinečný energetický nápoj, který byl vyvinut švýcarskými lezci tak, aby byl připraven kdykoliv k použití i ve velmi náročných podmínkách. Díky své minimální hmotnosti (5,3g na jednu porci) a praktickému balení po 7ks ho můžete mít kdykoliv při sobě. Minimální hmotnost - 5 g čistého prášku, silného a šumivého. Pohodlný způsob - je malá, lehká, vždy při ruce. Pink Mamba zvyšuje efektivitu a zlepšuje náladu. Nástup účinku do 15 minut!!!

Je vhodná zejména pro:
lezce, cyklisty, turisty, lyžaře, slacklinisty, fitness a všechny další sporty

Složení:
rostlinné extrakty, vitamin C, vitamíny skupiny B, inositol, kofein, glucuronolacton, taurin

Příprava:
Pink Mamba přidejte do 250ml čisté nebo minerální vody. Po 30 sekundách je připravena k použití. Nápoj se rozpustí sám, bez míchání.

Příchuť: Guarana, Cola & Máta; Zelený čaj, Ženšen & Zázvor

... další fotografie obchodu atd. hledejte zde