Nyní také obchod v PRAZE!
Jsme zde pro naše zákazníky z Prahy a okolí.
OBJEDNEJTE SI NA VYZKOUŠENÍ DO PRAHY S DOPRAVOU ZDARMA bez nutnosti zboží odebrat nebo možností na místě vyřídit výměnu.
Netradiční styl prodeje, nadšený zkušený personál a domácí prostředí u kávy nebo čaje.
Neohodnoceno

Trimm přístřešek Sunshield

Jednoplášťový přístřešek Trimm Sunshield pro jednu až dvě osoby, s dvěma durawrapovými pruty o nepropustnosti tropika 3000 mm. Stanový přístřešek Trimm vhodný jako ochrana proti slunci a větru, ideální využití při rodinných dovolených, na pláži či při rybaření.? počet osob: 1-2 ? počet vchodů: -? rozměr po sbalení: 9x9x58 cm ? hmotnost: 2kg

Značka: Trimm
1 530 Kč –10 % 1 377 Kč 1 138,02 Kč bez DPH
Kategorie: Párty stany a přístřešky
Záruka: 24 měsíců
Trimm přístřešek Sunshield
1 530 Kč –10 %
Barva: camuflage
Skladem (2 ks)
1 530 Kč
1 377 Kč
1 138,02 Kč bez DPH

Stanový přístřešek Trimm Sunshield vhodný jako ochrana proti slunci a větru, ideální využití při rodinných dovolených, na pláži či při rybaření.

Materiál:

Vnější stan: 100% polyester, 3000 mm H2O
Vnitřní stan: layered polyethylen
Podlaha: layered polyethylen
Konstrukce: Durawrap, prům. 8,5 mm
Rozměr: (230/120) x 230/120
Váha: 2,00 kg

Barevné kombinace:

Sand; Camouflage

Hmotnost:

2 kg

Podlážka:

Layered waterproof polyethylen

Vnější materiál:

100 % PES, 3000 mm H2O

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
 
 

 

Trimm

 

 

Slovo "trim" má svůj původ v plachtění - trimování plachet na lodi obnáší pečlivou práci pro nastavení správného směru a rovnováhy tak, aby loď snadno a rychle vyrazila kupředu.

Již od roku 2000 poskytuje značka TRIMM správný poměr mezi kvalitou a cenou v oblasti outdoorového oblečení a vybavení. Naše produkty jsou určeny všem lidem, kteří tráví svůj volný čas aktivně, ať už sportem nebo jen tak na procházkách v přírodě.

TRIMM nabízí kvalitní oblečení i vybavení, které je pečlivě navrženo v souladu s nejnovějšími módními trendy s využitím nejmodernějších technologií a materiálů pro zajištění správné funkce a pohodlí.

TRIMM je tím nejlepším společníkem nejen dobrodruhů překonávajících vrcholy velehor, ale i všech lidí, kteří vyznávají aktivní životní styl a chtějí si užít radost z pohybu.

Zpět do obchodu