Nyní také obchod v PRAZE!
Jsme zde pro naše zákazníky z Prahy a okolí.
OBJEDNEJTE SI NA VYZKOUŠENÍ DO PRAHY S DOPRAVOU ZDARMA bez nutnosti zboží odebrat nebo možností na místě vyřídit výměnu.
Netradiční styl prodeje, nadšený zkušený personál a domácí prostředí u kávy nebo čaje.
Neohodnoceno

Yate pěnová karimatka jednovrstvá 8mm Soft Foam

Yate 8 mm je lehká jednovrstvá pěnová karimatka z polyetylénové pěny pro všechny druhy aktivit včetně trekkingu, kempinku, aerobiku a fitness.? délka: 180cm ? tloušťka: 0,8cm ? šířka: 50cm ? hmotnost: 180g

7 - 10 prac.dnů
Značka: Yate
110 Kč –10 % 99 Kč 81,82 Kč bez DPH
Kategorie: Pěnové karimatky
Záruka: 2 roky
Yate pěnová karimatka jednovrstvá 8mm Soft Foam
110 Kč –10 %

Yate 8 mm je lehká jednovrstvá pěnová karimatka vhodná pro všechny druhy aktivit, včetně trekkingu, kempinku, aerobiku a fitness. Je vyrobena z polyetylénové pěny, která poskytuje dostatečný komfort a izolaci. Oproti samonafukovacím karimatkám je lehčí a nehrozí jí zničení. Jediným jejím nepřítelem je vysoká teplota (nad 70 °C se materiál začne tvarovat).

Základní vlastnosti, parametry:

◘ Rozměr (d x š x v): 180 x 50 x 0,8 cm
◘ Materiál: Polyetylen
◘ barva: obvyle modrá, zelená, růžová (případně i další barvy)
◘ hmotnost: 180g

Dodána bude barva dle aktuální skladové dostupnosti výrobce. V případě konkrétního přání nás prosím upozorněte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:


Česká značka  Yate se sídlem v Hradci Králové byla založena v roce 1991 a ze startu se zaměřovala pouze na obchodní činnost v oblasti sportu, kempinku a outdooru. Od roku 1995 se začala zabývat zpracováním polyetylenové pěny, a časem  rozšiřovala nabídku o vlastní výrobky. Nejprve to byly jednoduché výrobky jako sedátka a plovací desky. Dnes už Yate dodává široký sortiment outdoorového zboží mezi který patří například spacáky, stany, karimatky, čelovky a plno dalšího outdoorového příslušenství.

Zpět do obchodu