Nyní také obchod v PRAZE!
Jsme zde pro naše zákazníky z Prahy a okolí.
OBJEDNEJTE SI NA VYZKOUŠENÍ DO PRAHY S DOPRAVOU ZDARMA bez nutnosti zboží odebrat nebo možností na místě vyřídit výměnu.
Netradiční styl prodeje, nadšený zkušený personál a domácí prostředí u kávy nebo čaje.
Neohodnoceno

Campingaz vařič Twister Plus PZ a kartuše CV300 plus

Campingaz Twister+ plus PZ je plynový vařič o rozměrech ? cm pro připojení na standardní závitové plynové kartuše. Při plném výkonu uvede jeden litr vody do varu za 3 min a 45 s. Turistický kartušový vařič s připojením Easy Clic® Plus v setu s kartuší CV300+ což je závitová plynová kartuše se směsí propan-butan o obsahu 240g plynu.• Výkon(W): 2900• Hmotnost(g): 274• piezo: ano• palivo: plyn

Skladem (>3 sada)
Značka: Campingaz
1 029 Kč 850,41 Kč bez DPH
Kategorie: Plynové vařiče
Záruka: 2 roky

Výkonný turistický kartušový vařič Campingaz Twister+ plus PZ s piezozapalováním a připojením Easy Clic®. Ochranný plíšek proti přehřátí regulačního knoflíku. Šikovný plastový transportní obal. Nyní v setu s plynovou kartuší CV300+.

Easy Clic Plus
Ještě snazší způsob připojení ventilových kartuší. Systém Easy Clic Plus je jednoduché a technicky sofistikované připojení, které umožňuje upevnění ventilové kartuše k vařiči, grilu Bonesco nebo lampě pouhým otočením.

1- Nasazení: Jednoduše přitlačte kartuši k ventilu plynového spotřebič.

2- Utažení: Otočte kartuší o 45° doleva až zaklapne.

◘ Výkon: 2900 W
◘ Doba varu: 3 min 45 s
◘ Doba provozu na kartuši CV 300 Plus: 1h 10 min.
◘ Hmotnost: 274 g (bez kartuše)

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:


Campingaz je značka která byla založena v roce 1949- Campingaz je předním dodavatelem propanbutanových láhví ale soustředí se také  na vařiče, grily, chladicí systémy a také například různé outdoorové osvětlení.

Zpět do obchodu