5 hodnocení

Pinguin vařič Hiker

Velmi lehký a skladný vařič se zabudovaným závětřím na hořáku.
Skladem (>3 ks)
Značka: Pinguin
651 Kč –15 % 553 Kč 457,02 Kč bez DPH
Kategorie: Plynové vařiče
Záruka: 3 roky
Pinguin vařič Hiker
651 Kč –15 %

Kamarád do větru

Hlavním důvodem proč zvolit zrovna Hiker, je vestavěné závětří na hořáku. To totiž může, především v horách, kde fouká často, znamenat rozdíl mezi teplým a studeným jídlem.

Dalšími přednostmi vařiče Hiker jsou nízká hmotnost, dobrá sbalitelnost a v neposlední řadě také dodávaný plastový obal, který jej při přepravě chrání proti poškození.

Ramena vařiče a hořák jsou vyrobeny z nerezové oceli. Základna, která obsahuje i ventil a závit na kartuši EN417, je vyrobena z eloxovaného hliníku.

Technické parametry

MateriálNerezová ocel, Hliník
Hmotnost 95 g
Přepravní obalAno
Palivo Plyn
Typ připojeníNa kartuši
PředehřevNe
PiezoNe
Příkon3300 W
ZávětříAno

Pinguin vařič Hiker

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:


Pinguin je jednou z nejstarších českých značek vybavení pro aktivní pobyt v přírodě. Patří mezi tradiční výrobce v segmentu turistiky, kteří vytvářeli podobu outdoorového vybavení do podoby, jak známe teď. Vlastníkem značky Pinguin je česká společnost Activent 365 s.r.o., v čele s původními zakladateli.
Sídlo společnosti, vývoj, servisní dílna a sklady jsou v České Republice, městě Náchod ve Východních Čechách v Podkrkonoší.
Cílem značky Pinguin je vyrábět funkční, dlouhodobě spolehlivé a cenově dostupné vybavení pro aktivní pobyt v přírodě.
Právě snaha o vytvoření výrobků s maximální možnou životností je hnacím motorem a příspěvkem k udržitelnému rozvoji společnosti a ochraně naší planety.

Zpět do obchodu