Nyní také obchod v PRAZE!
Jsme zde pro naše zákazníky z Prahy a okolí.
OBJEDNEJTE SI NA VYZKOUŠENÍ DO PRAHY S DOPRAVOU ZDARMA bez nutnosti zboží odebrat nebo možností na místě vyřídit výměnu.
Netradiční styl prodeje, nadšený zkušený personál a domácí prostředí u kávy nebo čaje.
Neohodnoceno

Jurek podložka PU/Si pro Midi 4, Midi 4 duo, Tramp 4, Tramp 4 duo

Jurek PODLOŽKA PU/Si pro stany Midi 4, Midi 4 duo, Tramp 4, Tramp 4 duo pro mechanickou ochranu podlahy. Vyrobeno z polyesteru natíraného PU + silikonem.

3 - 8 prac.dnů
Značka: Jurek S+R
1 137 Kč –10 % 1 023 Kč 845,45 Kč bez DPH
Kategorie: Podložky
Záruka: 2 roky
Materiál: polyester natíraný PU silikonem
Nepropustnost: 7000 mm v.s.
Hmotnost: 0,55 kg
Jurek podložka PU/Si pro Midi 4, Midi 4 duo, Tramp 4, Tramp 4 duo
1 137 Kč –10 %
 
Jurek PODLOŽKA PU/Si pro stany Midi 4, Midi 4 duo, Tramp 4, Tramp 4 duo:
Podložka z lehkého materiálu s PU/Si zátěrem určená na podložení pod stan. Chrání podlážku stanu před mechanickým poškozením, jako je propíchnutí nebo prodření. Podlážka má v rozích přišité uši (stejně jako vnitřní stan) a tudíž ji lze pod stanem pevně ukotvit.
 
• Rozměry (cm): 220 x 220
• Hmotnost (g): 550
• Vodní sloupec (mm): 10 000
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:


Na počátku 90. let založili otec se synem Stanislavem ml. čalounickou dílnu. V té době byly kvalitní kopulovité stany velmi nedostatkovým zbožím.
Dnes je rok 2022 a stany dělájí už víc než 30 let. Zákazníci s nimi procestovali všechny kontinenty a prošli všemi klimatickými podmínkami. Odevšad pak přiváželi cenné rady, kde něco přidat nebo naopak ubrat, co funguje a co by měla značka Jurek S+R dále rozvíjet, nebo co je naopak navíc a dále by rozvíjet neměli. Všechny tyto zkušenosti se promítly do vývoje výrobků Jurek S+R a vy z nich nyní můžete čerpat. Kromě stanů dnes v katalogu naleznete také spací pytle, karimatky a další vybavení potřebné k bezproblémovému pobytu v přírodě.

Zpět do obchodu