Nyní také obchod v PRAZE!
Jsme zde pro naše zákazníky z Prahy a okolí.
OBJEDNEJTE SI NA VYZKOUŠENÍ DO PRAHY S DOPRAVOU ZDARMA bez nutnosti zboží odebrat nebo možností na místě vyřídit výměnu.
Netradiční styl prodeje, nadšený zkušený personál a domácí prostředí u kávy nebo čaje.
62 hodnocení

NRG-5 Emergency Food Ration, potravinový balíček 500g

Nouzový potravinový balíček pro přežití (500g). Vysoce energetická strava ve formě pevné hmoty, bez laktózy, trvanlivost 20 let. Nouzové jídlo pro přežití, potravinový balíček NRG-5 od německé firmy MSI. Tato pšeničná komprimovaná potravina je vyrobená z tých najkvalitnejších surovín ako sú pšenica, rastlinné tuky, cukor, rastlinné bielkoviny, slad, vitamíny a minerálne látky, bez chemických konzervantov a bez pridaných farbív a zvýrazňovačov chuti. S použitím od outdorových aktivit přes vojenské použití až po potravinu určenou jako nouzový potravinový příděl pro případ nenadálých okolností jako potravinová záloha civilního užití.

Nemáme skladem, u dodavatele na dotaz
Značka: Katadyn
249 Kč 216,52 Kč bez DPH
Kategorie: Nouzová strava, potraviny
Záruka: Dle expirace
Bez laktózy: ano
Bezlepkové: ne
Hmotnost před přípravou (g): 251 a více
Počet osob (porcí): Porce pro 1 osobu
Převažující surovina: obilniny
Vegetariánské: ano
Způsob konzervace: dehydrované

NRG-5 je určená ako železná rezerva- potravina pre outdoor, skialpinizmus, horolezcov, silové zložky , posádky námorných lodí , požiarnikov, civilnú ochranu, ale aj domácnosti. Vyznačuje sa svojou dlhodobou skladovateľnosťou, tzn. výrobca garantuje minimálnu dobu trvanlivosti 10 rokov od dátumu výroby.Dá sa jesť priamo z balenia, bez potreby daľšej úpravy, alebo za pridania vody ako kaša. V skladoch nemeckej armády sa našli zásoby potravín NRG-5, ktoré boli aj po 30 rokoch skladovania neporušené a v jedlom stave.

500 gr. balenie NRG-5 má energetickú hodnotu 9600 kJ/2300 kcal, čo predstavuje pokrytie celodennej energetickej potreby pre dospelého človeka pri plnej fyzickej záťaži.NRG-5 je
potravina, ktorá neobsahuje žiadne živočíšne tuky ani mäso, a tým je vhodná pre všetkých ľudí bez ohľadu na etnickú príslušnosť alebo vierovyznanie a je vhodná aj pre deti od 5-teho mesiaca života.

Zloženie: restovaná pšenica, rastlinné tuky, cukor,rastlinné bielkoviny,slad, vitamíny a minerálne
látky.

Typická analýza: Bielkoviny: 14,5%, Tuky: 17,3%, Uhľohydráty: 60.2%, Max.vlhkosť: 4.5%,Popol: 3.5%

Vitamíny nachádzajúce sa v 100 gr. výrobku NRG-5: Vitamín A: 0,47 mg, Vitamín D3: 4,3 mg, Vitamín E: 7,0 mg, Vitamín C: 40 mg, Vitamín B1: 0,52 mg, Vitamín B2: 0,80 mg, Vitamín B6: 0,87 mg, Vitamín B12: 1,3μg, Niacín/ Vitamín B3/: 8.0 mg, Kyselina pantoténová/ Vitamín B5/: 3,0 mg, Kyselina listová/ Vitamín B9/: 130 μg, Biotín/Vitamín B7/: 62.5 μg

Minerálne látky: Kalcium: 600mg, Fosfor: 600 mg, Kálium: 250 mg, Magnézium: 120 mg, Chlorid: 60 mg, Sodík: 15 mg, Železo: 10 mg, Meď: 200μg, Jód: 100 μg, Selén: 25μg

Ideální jako potravinová zásoba pro domácnost pro případ nenadálých okolností, přírodních katastrof apod.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

KATADYN GROUP se sídlem v Kempttahl (Švýcarsko) je předním světovým výrobcem individuálních systémů pro přípravu pitné vody určených pro cestovatele a příznivce sportů v přírodě.

Společnost KATADYN si díky kvalitě a inovačnímu náskoku získala prominentní postavení a stala se světovou jedničkou s podílem převyšujícím 50 % světového trhu tohoto sortimentu. Historie firmy zahrnuje více než 80 let věnovaných vývoji a výrobě přenosných vodních filtrů, dezinfekčních prostředků a mobilních odsolovacích zařízení využívaných při suchozemském i námořním cestování.

Všechny výrobky se vyznačují vysokou kvalitou a spolehlivostí, která se stala synonymem této značky. Tisíce cestovatelů, příznivců outdoorových aktivit, sportovců, ale i víkendových turistů a rodin s dětmi každým dnem ve chvílích volna nebo pracovního nasazení, rodinné dovolené nebo aktivního sportovního vyžití spoléhají na unikátní produkty KATADYN.

Důvěra v moderní a ekologické řešení založené na prověřené švýcarské technologii představuje pro společnost KATADYN závazek a současně motivaci neustále vyvíjet a zdokonalovat výrobky, jejichž společným jmenovatelem je "bezpečná pitná voda".

Výrobky KATADYN určené pro profesionální využití jsou součástí vybavení speciálních armádních jednotek USA, Německa, Švýcarska a dalších států. Přenosné filtrační systémy a dezinfekční přípravky KATADYN se osvědčily v praktické činnosti vládních a neziskových mezinárodních organizací jako OSN, Unicef, Caritas, Červený kříž, Lékaři bez hranic a další, které poskytují humanitární a rozvojovou pomoc v zemích Afriky, Asie a Latinské Ameriky.

Veškeré filtry Katadyn naleznete v kategorii Vodní filtry, případně ve speciální kategorii věnované krizovému vybavení, potravinám a emergency. Náhradní kartuše pak jsou v Náhradní filtry (cartridge) a dezinfekční tablety v kategorii Dezinfekce vody (tablety).

Zpět do obchodu