Nyní také obchod v PRAZE!
Jsme zde pro naše zákazníky z Prahy a okolí.
OBJEDNEJTE SI NA VYZKOUŠENÍ DO PRAHY S DOPRAVOU ZDARMA bez nutnosti zboží odebrat nebo možností na místě vyřídit výměnu.
Netradiční styl prodeje, nadšený zkušený personál a domácí prostředí u kávy nebo čaje.
1 hodnocení

Lifesystems karta Tick Remover Card na klíšťata

Karta pro snadné a úplné odstraňování malých i velkých klíšťat z jakéhokoliv místa na tělě. Karta o velikosti kreditní karty se dvěmi otvory pro odstraňování klíšťat (pro různé velikosti) a lupou se pohodlně vejde do peněženky. Jedná se o v současnosti nejbezpečnější způsob odstranění klíštěte. Hmotnost 6g, rozměr 85 x 54 x 1mm

Skladem (>3 ks)
Značka: Lifesystems
179 Kč –10 % 161 Kč 133,06 Kč bez DPH
Kategorie: Repelenty, moskytiéry
Záruka: 24 měsíců
Lifesystems karta Tick Remover Card na klíšťata
179 Kč –10 %

Karta pro snadné a úplné odstraňování malých i velkých klíšťat z jakéhokoliv místa na tělě. Karta o velikosti kreditní karty se dvěmi otvory pro odstraňování klíšťat (pro různé velikosti) a lupou se pohodlně vejde do peněženky. Jedná se o v současnosti nejbezpečnější způsob odstranění klíštěte. Klíště se pevně podebere a vytáhne bez rizika rozmáčknutí a vytlačení obsahu do rány. Místo zákusu poté vydesinfikujte běžným desinfekčním prostředkem. Stačí pak drážkou v rohu karty nabrat zakousnuté klíště a lehkým páčivým pohybem ho z kůže vyjmout.

Parametry:
Odstraňuje: klíšťata, žihadla od včelího bodnutí, třísky a trny
Hmotnost: 6g
Rozměry: 85 x 54 x 1 mm    

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:


Lifesystems je značka která se soustředí především na  profesionální ochranu a vybavení do přírody. Doplňky, bez kterých žádné dobrodružství není bezpečné. Své produkty společnost Lifemarque vyvíjí již přes 25 let. Své inovativní myšlení věnuje Lifesystems do sortimentu jako termoizolační fólie, lékárny a lékárničky, účinné repelenty a další systémy ochrany.

Zpět do obchodu