Ledlenser klíčenková svítilna K1L

Neohodnoceno
Značka: Ledlenser
230 Kč 190,08 Kč bez DPH
Skladem

Ruční (kapesní) klíčenková svítilna LED Lenser K1L s jednou LED napájená pomocí 4 x AG3 baterie s kroužkem pro zavěšení na klíče. Jeden režim svícení a světelný výkon 15 lumenů. Zapínání pomocí otočného spínače. Klíčenková svítilna, která má navíc svítící kroužek. Na svou velikost a hmotnost svítí překvapivě intenzivně.

• max.doba svícení: 45 min
• max.dosvit: 15 m
• zdroj světla: 1x LED
• hmotnost: 11g

Detailní informace

Detailní popis produktu

LED Lenser K1L, klíčenková (kapesní) svítilna se svítícím kroužkem. Zapínání je umožněno odolným otočným spínačem. Materiál-černě eloxovaný dural. Svítí neuvěřitelně zářivě bílým světlem. Tato svítilna vzbuzuje obdiv! Váží sice jen pár gramů a je o něco větší než zápalka, ale vydává mnohem víc světla, než by vás při této velikosti vůbec napadlo. Zvláštní punc jí navíc dodává svítící kroužek. Praktické je také to, že jste díky světelnému kroužku vidět v úhlu zhruba 270 stupňů.

◘ délka 48 mm
◘ hmotnost 11 g
◘ světelný tok 15 lm
◘ baterie 4x AG3
◘ kapacita 0.69 Wh
◘ doba svícení 45 min
◘ dosah světla 15 m

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ruční svítilny
Záruka: 7 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Zweibrüder Optoelectronics GmbH & Co. KG byla založena v roce 1994 v garáži s počátečním kapitálem 1000 DM, náčrtovým blokem a starým počítačem ATARI. Zakladatelé, bratři Rainer a Herald Opolkovi, v té době pracovali pouze se svými nápady do pozdních nočních hodin.

V současné době má společnost více než 1000 pracovníků na třech výrobních střediscích a zabývá se výrobou ručních a čelových svítilen, které nelze v celosvětovém měřítku s ničím porovnat.

Mnoho vyráběných svítilen lze dobíjet a přesvědčí své uživatele svými inovativními světelnými funkcemi, jakož i promyšlenými koncepcemi upevňování. Materiál odolný proti nárazu, nízká hmotnost a extrémní intenzita světla dělá ze svítilen LEDLENSER ideálního partnera v profesionální a soukromé oblasti.

S více než 200 technologickými a designovými patenty od roku 2000 spustili Harald a Rainer Opolkovi revoluci ve světě svítilen. Toto se nepovedlo nikomu před nimi.