Ledlenser kapesní svítilna K2

Neohodnoceno
Značka: Ledlenser
230 Kč 190,08 Kč bez DPH
Skladem

Ruční (kapesní) svítilna LED Lenser K2 s jednou LED napájená pomocí 4 x AG13 baterie s kroužkem pro zavěšení na klíče. Jeden režim svícení a světelný výkon 25 lumenů. Tento drobeček si vás získá svou svítivostí a uchvátí svou elegancí. Větším sourozenec svítilny LED LENSER K1.

• max.doba svícení: 6 hod
• max.dosvit: 20 m
• zdroj světla: 1x LED
• hmotnost: 20g

Detailní informace

Detailní popis produktu

LED Lenser K2 je větším sourozencem svítilny LED LENSER K1. Tento drobeček si vás získá svou svítivostí a uchvátí svou elegancí. Tato praktická ruční, kapesní svítilna na klíče, která je dlouhá jen pár centimetrů, má počáteční jas až 25 lumenů. Kvalitní plášť vyrobený z leteckého hliníku je opatřen působivou hlubokou gravurou. Design vás zkrátka dostane.

Balení obsahuje:

◘ 1 ks svítilna
◘ 1 sada baterií 4 x AG13
◘ Návod k použití

Parametry:

◘ Délka 52 mm
◘ Hmotnost 20 g
◘ Světelný tok 25 lm
◘ Baterie 4x AG13
◘ Kapacita 0.92 Wh
◘ Doba svícení 6 hod
◘ Dosah světla 20 m

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ruční svítilny
Záruka: 7 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Zweibrüder Optoelectronics GmbH & Co. KG byla založena v roce 1994 v garáži s počátečním kapitálem 1000 DM, náčrtovým blokem a starým počítačem ATARI. Zakladatelé, bratři Rainer a Herald Opolkovi, v té době pracovali pouze se svými nápady do pozdních nočních hodin.

V současné době má společnost více než 1000 pracovníků na třech výrobních střediscích a zabývá se výrobou ručních a čelových svítilen, které nelze v celosvětovém měřítku s ničím porovnat.

Mnoho vyráběných svítilen lze dobíjet a přesvědčí své uživatele svými inovativními světelnými funkcemi, jakož i promyšlenými koncepcemi upevňování. Materiál odolný proti nárazu, nízká hmotnost a extrémní intenzita světla dělá ze svítilen LEDLENSER ideálního partnera v profesionální a soukromé oblasti.

S více než 200 technologickými a designovými patenty od roku 2000 spustili Harald a Rainer Opolkovi revoluci ve světě svítilen. Toto se nepovedlo nikomu před nimi.