Ledlenser ruční svítilna P5.2

Neohodnoceno
Značka: Ledlenser
1 390 Kč 1 148,76 Kč bez DPH
3 - 8 prac.dnů

Ruční svítilna LED Lenser P5.2 s jednou High End Power LED napájená pomocí 1 x AA baterie 1,5V. Jeden režim svícení a světelný výkon 140 lm. Malá a lehká svítilna, která výrazně šetří energii a přitom disponuje velkou intenzitou světla. Patentovaný zaostřovací systém a jednoduchá obsluha (ostření Speed Focus - tahem palce jedné ruky).

• max.doba svícení: 5 h
• max.dosvit: 120 m
• zdroj světla: 1x High End Power LED
• hmotnost: 77g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ruční svítilna LED Lenser P5.2 má přes své malé rozměry a hmotnost vysoký výkon a velkou světelnou intenzitu ale současně má nízkou spotřebu. Integrovaný měnič pracuje v nanosekundových cyklech při napájení diody. Povrchová úprava a tvar svítilny umožňuje pevné a pohodlné uchopení. K svítilně je dodáváno poutko (pro zavěšení, uchycení na ruku apod.) a pouzdro s možností zavěšení na opasek (max. šířka 8 cm).

Parametry

◘ elektrolyticky pozlacené kontakty
◘ voděodolnost IPX4
◘ robustní kovové tělo
◘ rozměr / délka: 113 mm
◘ hmotnost 77g
◘ světelný výkon (tok) 140 lm
◘ 1x baterie 1 AA 1,5 V
◘ max. doba svícení: 5 h
◘ dosvit: 120 m
◘ 1x High End Power LED

Led Lenser P5.2, ruční svítilna, lampa, baterka

Použité technologie:

◘ Speed Focus (rychlé ostření, posuvný mechanismus hlavy)
◘ Advanced Focus System (patent, spojením čočky a reflektoru, zaostření s plynulým přechodem z kruhu do ostrého svazku)
◘ Pozlacené kontakty
◘ Smart Light Technology
Více v záložce videa.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ruční svítilny
Záruka: 7 let

LED Lenser Advanced Focus System

LED Lenser Basic Smart Light Technology

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Zweibrüder Optoelectronics GmbH & Co. KG byla založena v roce 1994 v garáži s počátečním kapitálem 1000 DM, náčrtovým blokem a starým počítačem ATARI. Zakladatelé, bratři Rainer a Herald Opolkovi, v té době pracovali pouze se svými nápady do pozdních nočních hodin.

V současné době má společnost více než 1000 pracovníků na třech výrobních střediscích a zabývá se výrobou ručních a čelových svítilen, které nelze v celosvětovém měřítku s ničím porovnat.

Mnoho vyráběných svítilen lze dobíjet a přesvědčí své uživatele svými inovativními světelnými funkcemi, jakož i promyšlenými koncepcemi upevňování. Materiál odolný proti nárazu, nízká hmotnost a extrémní intenzita světla dělá ze svítilen LEDLENSER ideálního partnera v profesionální a soukromé oblasti.

S více než 200 technologickými a designovými patenty od roku 2000 spustili Harald a Rainer Opolkovi revoluci ve světě svítilen. Toto se nepovedlo nikomu před nimi.