Ledlenser ruční svítilna T7.2

Neohodnoceno
Značka: Ledlenser
1 490 Kč 1 231,40 Kč bez DPH
Skladem

Ruční bateriová svítilna LED Lenser T7.2 s jednou High End Power LED napájená pomocí 4 x AAA baterie 1,5V. Tři režimy svícení a světelný výkon 320 lm. Svítilna T7.2 je nejprodávanější model řady T a po P7 nejprodávanější vůbec. Ostření jednoduchým pohybem palce, velké tlačítko ovladatelné i v rukavicích a pojistka pro zafixování zaostření (šířky kuželu).

• max.doba svícení: 50 h
• max.dosvit: 260 m
• zdroj světla: 1x High End Power LED
• hmotnost: 175g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky funkci Speed Focus může uživatel tahem palce jednoduše, přesně a rychle ostřit světelný kužel, v kterém je pak díky patentovanému systému Advanced Focus rovnoměrně rozdělěno světlo. Bateriová ruční (kapesní) svítilna LED Lenser T7.2 má reflektor vybaven drážkou a vystouplým kroužkem k lepší orientaci při zhoršených podmínkách, v rukavicích apod. Totéž umožňuje větší, přilnavé spínací tlačítko. Vynikající ergonomie a odolná konstrukce. Pojistka pro zafixování zaostření (šířky kuželu) díky zámku FAST LOCK. Svítilna je modulární což umožňuje snadnější údržbu, výměnu baterií i servisní zákroky.

Balení obsahuje včetně 4ks AAA baterií pouzdro na opasek a poutko na ruku. Svítilna má odolnost proti vodě IPX4 a pozlacené kontakty.

Funkce Dynamic switch zabezpečuje jednoduché ovládání všech třech režimů svítilny za pomoci tlačítka na zadní straně T7.2-ky. Nejvýkonější režim umožňuje maximálních 320 lm, střední 250 lm a nízký úsporný režim pak 190 lm.

Led Lenser T7.2 ruční bateriová (kapesní) svítilna, lampa, baterka

◘ Délka 130 mm
◘ Světelný tok 320 lm
◘ Hmotnost 175 g
◘ Světelný tok 320 lm
◘ MAximální doba svícení 50 h
◘ 4x baterie AAA 1,5 V
◘ maximální dosvit 260m
◘ 1x High End Power LED

Je možno dokoupit doplňky jako je držák na kolo či zbraň, červený difusor nebo filtry optiky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ruční svítilny
Záruka: 7 let

LED Lenser Advanced Focus System

Led Lenser ruční svítilna T7.2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Zweibrüder Optoelectronics GmbH & Co. KG byla založena v roce 1994 v garáži s počátečním kapitálem 1000 DM, náčrtovým blokem a starým počítačem ATARI. Zakladatelé, bratři Rainer a Herald Opolkovi, v té době pracovali pouze se svými nápady do pozdních nočních hodin.

V současné době má společnost více než 1000 pracovníků na třech výrobních střediscích a zabývá se výrobou ručních a čelových svítilen, které nelze v celosvětovém měřítku s ničím porovnat.

Mnoho vyráběných svítilen lze dobíjet a přesvědčí své uživatele svými inovativními světelnými funkcemi, jakož i promyšlenými koncepcemi upevňování. Materiál odolný proti nárazu, nízká hmotnost a extrémní intenzita světla dělá ze svítilen LEDLENSER ideálního partnera v profesionální a soukromé oblasti.

S více než 200 technologickými a designovými patenty od roku 2000 spustili Harald a Rainer Opolkovi revoluci ve světě svítilen. Toto se nepovedlo nikomu před nimi.