Informace k výdejním místům PPL a Zásilkovny (COVID) !
Zásilkovna -
Dopravce ujišťuje o funkčnosti svých výdejních míst. Resp. ty pobočky, které mají v době vládních opatření zavřeno by se ani neměly objevit v nabídnutém seznamu při vyplňování objednávky.
PPL ParcelShop - Dopravce upozorňuje že není schopen ověřit přístupnost svých výdejních míst (partnerských obchodů). Tedy všechny, které v nabídnutém seznamu najdete, nemusí být v provozu ! Doporučujeme volit takové výdejní místo, které v době uzavření prodejen má výjimku jako jsou benzínové stanice, potraviny apod. Případně si Vaši oblíbenou pobočku předem prověřit.

Thermarest karimatka Trail Pro regular

Neohodnoceno
Značka: Thermarest
3 421 Kč –10 %
karimatka green
3 421 Kč –10 % 3 079 Kč 2 544,63 Kč bez DPH
Skladem

Trail Pro, variant regular (délka 183cm, šířka 51cm), je samonafukovací karimatka, která vám poskytne pohodlí a tepelnou izolaci ve všech ročních obdobích. Izolační pěna o tloušťce 7,6 cm je opatřena technologií StrataCore, což je design, který poskytuje nejlepší poměr tepelné izolace a hmotnosti. Hodnota tepelné izolace R-value je 4.4R a karimatku Trail Pro je možné používat k táboření po celý rok. Univerzální karimatka je nově vybavena spolehlivým ventilem WingLock s intuitivním ovládáním a zpětnou blokací vzduchu, který při nafukování maximalizuje průtok vzduchu pro snazší nafouknutí a urychluje vypouštění. Součástí karimatky je kompresní obal.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Trail Pro je samonafukovací karimatka, která vám poskytne pohodlí a tepelnou izolaci ve všech ročních obdobích. Izolační pěna o tloušťce 7,6 cm je opatřena technologií StrataCore, což je design, který poskytuje nejlepší poměr tepelné izolace a hmotnosti. Hodnota tepelné izolace R-value je 4.4R a karimatku Trail Pro je možné používat k táboření po celý rok. Univerzální karimatka je nově vybavena spolehlivým ventilem WingLock s intuitivním ovládáním a zpětnou blokací vzduchu, který při nafukování maximalizuje průtok vzduchu pro snazší nafouknutí a urychluje vypouštění. Součástí karimatky je kompresní obal.

  • Konstrukce StrataCore ™: vykrajovaná pěna, jejíž konstrukce střídá vrstvy pěny a vzduchových komor, vytváří vyrovnaný poměr tepelné izolace, objemu a hmotnosti
  • Kvalitní pohodlí: tloušťka 7,6 cm  a příjemná strečová tkanina
  • Sbalitelnost: konstrukce pěny StrataCore umožňuje snadnou kompresi a sbalení do malé velikosti
  • WingLock ™ Valve: spolehlivý ventil s intuitivním ovládáním a zpětnou blokací vzduchu při nafukování maximalizuje průtok vzduchu pro snazší nafouknutí a rychlejší vypouštění
  • Výběr velikostí: několik velikostí vám umožní vybrat délku, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám
  • Příslušenství: kompresní obal
Šířka x délka 51 x 183 cm
Tloušťka 7,6 cm
Hmotnost 820 g
Tepelný koeficient 4,4 R
Rozměry v zabaleném stavu 28 x 22 cm
Materiál 50D polyester stretch knit / 50D polyester
Barva zelená

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Samonafukovací karimatky
Záruka: omezená doživotní
délka karimatky (cm): 183
tloušťka karimatky (cm): 7,6
šířka karimatky (cm): 51
rozměr po sbalení (cm): 28 x 22
hmotnost (g): 820
tepelný odpor (R): 4,4

WINGLOCK ventil

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: