PROVOZ ESHOPU NEOMEZEN, ZBOŽÍ ODESÍLÁME !
Vážení zákazníci. ZDE naleznete aktuální informace k provozu s ohledem na nařízení vlády (COVID-19) včetně způsobů doručování Vašich zásilek. Kamenná prodejna je uzavřena, eshop plně funguje bez omezení. Děkujeme.

Yate karimatka Hiker + Indiana Beef hovězí Jerky 25g ZDARMA

Neohodnoceno
Značka: Yate
1 450 Kč –10 %
Yate karimatka Hiker  + Indiana Beef hovězí Jerky 25g ZDARMA
1 450 Kč –10 % 1 305 Kč 1 078,51 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Samonafukovací karimatka Yate Hiker ve tvaru obdélniku o tloušťce 2,5cm a délce 183cm pro třísezonní použití. Nejoblíbenější model samonafukovací karimatky nyní s unikátním neklouzavým povrchem YATE Micro brushed.

◘ délka: 183cm
◘ tloušťka: 2,5cm
◘ šířka: 51cm
◘ hmotnost: 690g

Detailní informace

Barva: Modrá
3 - 8 prac.dnů
1 450 Kč
1 305 Kč
1 078,51 Kč bez DPH
Barva: zeleno šedá
Skladem
1 450 Kč
1 305 Kč
1 078,51 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Nejoblíbenější model samonafukovací karimatky Yate Hiker nyní s unikátním neklouzavým povrchem YATE Micro brushed. Odlehčené jádro a obdelníkový tvar. Velmi lehká a skladná karimatka, která poskytuje dostatečný komfort a prostor. Při balení lze přehnout na polovinu. Ventil "Push in". Součástí výrobku je přepravní obal, stahovací pásek a sada na opravu.

Základní vlastnosti, parametry:

◘ Rozměr (d x š x v): 183 x 51 x 2,5 cm
◘ Materiál: Polyester 75D
◘ Plastový ventil: ano
◘ Opravná sada:    ano
◘ Přepravní obal: ano
◘ barva: modrá / šedá
◘ rozměr balení: 13 x 26 cm
◘ tepelný odpor: 2.5
◘ hmotnost (g): 690

Další charakteristika:

ZÁRUKA KVALITY
Moderní výrobky jsou obvykle nejen hezké na pohled, ale skrývají v sobě mnoho technických vymožeností a detailů, které nejsou vidět, avšak výrazně zvyšují kvalitu výrobku a činí ho výjimečným. U samonafukovacích karimatek jsou nejdůležitější 3 faktory: 1) nízká hmotnost, 2) malý objem ve sbaleném stavu a 3) dlouhá životnost.
Nízkou hmotnost dosahujeme výběrem nejkvalitnějších materiálů jak pro povrch tak pro jádro. Materiál musí být lehký, ale zároveň pevný a odolný. Snížení hmotnosti dosahujeme také odlehčením vnitřní pěny. To ale nesmí být na úkor pohodlí a schopnosti dobře izolovat. Výběr materiálu a odlehčení má podstatný vliv na velikost sbaleného výrobku. Všechny naše výrobky mají zdvojenou vrstvu izolace proti unikání vzduchu, která je laminována na svrchní tkaninu. To zajišťuje vysokou ochranu a dlouhou životnost výrobku. Každá karimatka je po vyrobení 24 hodin testována, čímž odpadá riziko dodání vadného výrobku z produkce.

TEPELNÝ ODPOR
Veličina, která se stále častěji u karimatek udává. Tepelný odpor - R je fyzikální veličina, která vyjadřuje tepelně-izolační vlastnosti materiálu. Je přímo závislá na tloušťce materiálu a λ. Při dosahování co nejvyšší hodnoty R je cílem, aby tloušťka materiálu byla co největší a hodnota λ jednotlivých materiálů co nejnižší. Tepelný odpor R vyjadřuje odpor 1m2 materiálu proti prostupu tepelné energie při rozdílu teplot 1 K. Součinitel tepelné vodivosti λ vyjadřuje vlastnost  materiálu vést teplo. Je to hodnota energie ve W, která projde materiálem tloušťky 1 m při rozdílu teplot 1 K mezi povrchy materiálu. Vysvětlivky: R = d / λ (m2.K.W-1); d – tloušťka materiálu (m); λ – Součinitel tepelné vodivosti materiálu (W.m-1.K-1)
 
NEKLOUZAVÝ POVRCH „YATE MICRO BRUSHED“
V přírodě se často stane, že místo na spaní není ideálně rovné a tak ani pohodlná karimatka nemusí zcela plnit svůj účel, když z ní člověk se spacákem sklouzne. Z tohoto důvodu jsme vyvinuli speciální povrch s úpravou „MICRO BRUSHED“ který zvyšuje tření a zabraňuje tak klouzání spacího pytle. Tento povrch používáme u většiny modelů.

Upozornění, poznámky:

Doplňkové parametry

Kategorie: Samonafukovací karimatky
Záruka: 24 měsíců
Tvar: obdélník
Tloušťka (mm) od: 25
Délka (cm): 183
Maximální šířka (cm): 51
Rozměr po sbalení (cm): 13 x 26
Hmotnost (g): 690
Materiál: polyester 75D
Barva: modrá/šedá
Tloušťka (mm) do: 25
Objem po sbalení (litr): 3,5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: