Yate karimatka Long De Luxe + Indiana Beef hovězí Jerky 25g ZDARMA

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 6 hodnocení
 

Yate karimatka Long De Luxe  + Indiana Beef hovězí Jerky 25g ZDARMA

 

Samonafukovací karimatka YATE Long de luxe ve tvaru obdélniku o tloušťce 3,8cm a délce 198cm pro celoroční použití. Pohodlný model pro ty, kdo nepotřebují šetřit místem a příliš nehledí na hmotnost.

◘ délka: 198cm
◘ tloušťka: 3,8cm
◘ šířka: 66cm
◘ hmotnost: 1350g

Dostupnost Obvykle skladem u dodavatele, exp. do 3 dnů
Běžná cena 1 750 Kč
Ušetříte 271 Kč (–15 %)
Cena 1 222,31 Kč bez DPH
Cena vč. DPH 1 479 Kč
Počet (ks)

   

Značka Yate
Kategorie Samonafukovací karimatky
Záruka 24 měsíců
 

YATE Long de luxe pohodlný model pro ty, kdo nepotřebují šetřit místem a příliš nehledí na hmotnost. U tohoto modelu je navíc speciální povrch s antibakteriální a protiplísňovou úpravou. Tato úprava se často používá například u punčoch a dalšího oblečení. Úprava je bez zápachu a uživatel o ní prakticky neví. Ovšem bakterie a plísně, které se rády šíří v teplém a vlhkém prostředí a mohou poškodit vaše zdraví a povrch karimatky, nemají žádnou šanci. Součástí všech samonafukovacích karimatek YATE je obal a sada na opravy.

Základní vlastnosti, parametry:

• Rozměr (d x š x v): 198 x 66 x 3,8 cm
• Materiál: Polyester 75 D
• Plastový ventil: ano
• Opravná sada:    ano
• Přepravní obal: ano
• barva: khaki
• rozměr balení: 15 x 66 cm
• tepelný odpor: 4,4
• hmotnost (g): 1350

Další charakteristika:

ZÁRUKA KVALITY
Moderní výrobky jsou obvykle nejen hezké na pohled, ale skrývají v sobě mnoho technických vymožeností a detailů, které nejsou vidět, avšak výrazně zvyšují kvalitu výrobku a činí ho výjimečným. U samonafukovacích karimatek jsou nejdůležitější 3 faktory: 1) nízká hmotnost, 2) malý objem ve sbaleném stavu a 3) dlouhá životnost.
Nízkou hmotnost dosahujeme výběrem nejkvalitnějších materiálů jak pro povrch tak pro jádro. Materiál musí být lehký, ale zároveň pevný a odolný. Snížení hmotnosti dosahujeme také odlehčením vnitřní pěny. To ale nesmí být na úkor pohodlí a schopnosti dobře izolovat. Výběr materiálu a odlehčení má podstatný vliv na velikost sbaleného výrobku.
Všechny naše výrobky mají zdvojenou vrstvu izolace proti unikání vzduchu, která je laminována na svrchní tkaninu. To zajišťuje vysokou ochranu a dlouhou životnost výrobku. Každá karimatka je po vyrobení 24 hodin testována, čímž odpadá riziko dodání vadného výrobku z produkce.

TEPELNÝ ODPOR
Veličina, která se stále častěji u karimatek udává. Tepelný odpor - R je fyzikální veličina, která vyjadřuje tepelně-izolační vlastnosti materiálu. Je přímo závislá na tloušťce materiálu a λ. Při dosahování co nejvyšší hodnoty R je cílem, aby tloušťka materiálu byla co největší a hodnota λ jednotlivých materiálů co nejnižší. Tepelný odpor R vyjadřuje odpor 1m2 materiálu proti prostupu tepelné energie při rozdílu teplot 1 K. Součinitel tepelné vodivosti λ vyjadřuje vlastnost  materiálu vést teplo. Je to hodnota energie ve W, která projde materiálem tloušťky 1 m při rozdílu teplot 1 K mezi povrchy materiálu. Vysvětlivky: R = d / λ (m2.K.W-1); d – tloušťka materiálu (m); λ – Součinitel tepelné vodivosti materiálu (W.m-1.K-1)

Upozornění, poznámky:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

 
 

 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.