Inook sněžnice VXM + ZDARMA NESMEKY, páskové na špičku boty 2-3 hroty

4 hodnocení
Značka: Inook
2 890 Kč –10 %
Inook sněžnice VXM 01
2 890 Kč –10 % 2 599 Kč 2 147,93 Kč bez DPH
3 - 8 prac.dnů

Sněžnice Inook VX Man s konstrukcí vyrobenou z velmi kvalitního plastu s tvarem který řadí tento model spíš ke sportovnímu užití. Sněžnice VX Man francouzské značky Inook je velmi zajímavě řešená sněžnice se spoustou důležitých detailů za velmi příjemnou cenu. Plastová konstrukce je dostatečně pevná i v tuhých mrazech.

• nosnost: 45 - 120 kg
• hmotnost pár: 2000g
• rozměr: 62 x 21cm
• upínání: popruhy, 1x ráčna
• pata: volná či podložení, fixace

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sněžnice VX Men francouzské značky Inook je velmi zajímavě řešená se spoustou důležitých detailů za velmi příjemnou cenu.

Nosná plocha sněžnice je vyrobena z velmi kvalitního plastu, který je dostatečně pevný i v tuhých mrazech. Tvar sněžnice řadí tento model spíš ke sportovnímu užití (jednodenní výlety, rekreační sportovní vyžití, atd…). Sněžnice je osazena šesti ocelovými hroty a dalšími dvěma na výklopné špičce. Sněžnice Inook mají výborně řešený systém uchycení špičky boty, který velmi dobře upevní jakoukoliv botu (trekkingová, snowboardová, …). Sněžnice díky posuvnému systému uchycení paty je velmi snadno nastavitelná pro jakoukoliv velikost boty. Maximální velikost boty je 12. Inook Inookem dělá jedinečný systém zamykání paty. Zamknutí či odemknutí lze jednoduše udělat holí vestoje, jak známe ze skialpového vázání. Už žádné problémy při překračování spadlých stromů a podobně. Lišta, po které se posouvá uchycení paty, je z vyztuženého materiálu. Proto lze zamykací systém použít i jako celkem užitečné podložení paty, které též známe ze skialpů. Upevnění boty je řešeno páskem se suchým zipem.
 
Velikost boty: 34-47
Nosnost: 45>120 kg
Rozměr: 62x21 cm
Váha: 2.000 g

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sněžnice
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: