Informace k výdejním místům PPL a Zásilkovny (COVID) !
Zásilkovna -
Dopravce ujišťuje o funkčnosti svých výdejních míst. Resp. ty pobočky, které mají v době vládních opatření zavřeno by se ani neměly objevit v nabídnutém seznamu při vyplňování objednávky.
PPL ParcelShop - Dopravce upozorňuje že není schopen ověřit přístupnost svých výdejních míst (partnerských obchodů). Tedy všechny, které v nabídnutém seznamu najdete, nemusí být v provozu ! Doporučujeme volit takové výdejní místo, které v době uzavření prodejen má výjimku jako jsou benzínové stanice, potraviny apod. Případně si Vaši oblíbenou pobočku předem prověřit.

Sporten lovecké lyže Hunter

Tip
6 hodnocení
Značka: Sporten
4 990 Kč

Zvolte variantu

Sporten Hunter jsou novinkou sezony 2015/16 a jedná se o speciální lyže kombinující vlastnosti lyží a sněžnic. Sporten Hunter umožňují volný pohyb jako na sněžnicích či stylem skialpu v náročném terénu a sněhových podmínkách a současně umožňují jízdu z kopce. Integrované tulení pásy ve skluznici. Dva druhy vázání.

◘ délky: 120 cm
◘ ocelové hrany: ne
◘ profil: 138 mm
◘ určení: volný terén, mimo stopu

Detailní informace

Velikost nebo typ: Sporten Hunter vázání Polar
Vyprodáno
4 990 Kč

Detailní popis produktu

Sporten Hunter lovecké lyže, Sporten sněžnice, vázání Polar a Outlander

 

Do kopce vyběhnout s batohem na zádech jak kamzík a lesem pohodově sjíždět, nebořit se, zatáčet bez karambolů, občas prudce zastavit a hlavně nepadat! Společné přání myslivců, lesníků, rybářů i lovců splní Sporten Hunter - unikátní lyže široké jako sjezdovky, lehké jako běžky, s výhodami sněžnic.

Zimní měsíce jsou zkouškou pro zvěř, pro lesníky i myslivce. Souvislá vysoká sněhová pokrývka často cestu ke krmelcům komplikuje. S těžkým batohem na zádech plným krmiva se člověk v lese potřebuje otočit, občas zastavit a chodit na místě, a při sjezdu lesem nesmí padat. Unikátní speciálky pro lovce a lesníky jsou široké, lehké jako běžky a mají stabilní plochu jako sněžnice.

Základní vlastnosti, parametry:

• Délka (cm): 120
• Šířka špičky: 138 mm
• Profil - špička/pata/střed: 138/138/88 mm
• Materiál jádra: Dřevo odlehčené vzduchovými kanálky
• Chránič patky: ano
• Podložka pod vázáním: ne
• Typ skluznice: extrudovaná s integrovaným tulením pásem
• Ocelové hrany: ne
• Terén: neupravený terén, mimo stopu

Další charakteristika:

Volitelně s vázáním Polar (konstrukce telemarkového vázání) nebo s vázáním Outlander (Xtrace), které je obvyklé na sněžnicích. Použitelné na jakoukoliv outdoorovou obuv (doporučujeme robustnější vysoké pohorky). Vázání mají volnou patu a jsou velikostně nastavitelné.

Nabídka platí do vyprodání. Od sezony 2017/18 již Sporten nevyrábí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sněžnice
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: