Sevylor člun Caravelle KK65 (bez vesel)

Akce
Neohodnoceno
Značka: Sevylor
1 599 Kč –28 %
Sevylor člun Caravelle KK65 01
1 599 Kč –28 % 1 150 Kč 950,41 Kč bez DPH
Skladem

Bezstarostný start na vodu díky tomu, že balení obsahuje vše potřebné: člun, vesla, pumpu, transportní tašku. Caravelle KK65 je nafukovací člun pro rodinnou rekreaci a uveze 2 dospělé. Bezpečnost zajišťují 4 nezávislé komory. Zcela snadné zprovoznění. Rozměr 228 x 120 cm, nosnost 165kg a hmotnost 4,2 kg. Nový produkt s plnou záruční dobou kde v setu chybí výrobcem dodávaná vesla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezstarostný start na vodu díky tomu, že balení obsahuje vše potřebné: člun, vesla, pumpu, transportní tašku. Caravelle KK65 je nafukovací člun pro rodinnou rekreaci a uveze 2 dospělé. Bezpečnost zajišťují 4 nezávislé komory. Zcela snadné zprovoznění. Žádné problémy s transportem - člun je ve sbaleném stavu miniaturní a váží pouze 4,2 kg. Integrované měřidlo Sevytest ve stěně člunu dává informaci o optimálním napumpování. Menší variantou je Caravelle KK55.

Bostonský ventil
Bostonský ventil je dvoucestný ventil, držící vzduch ve válcích lodi. Zpětná klapka zamezuje úniku vzduchu od chvíle, kdy odpojíte pumpu. Pro vyfouknutí musíte celý ventil odšroubovat. Pro nafouknutí musíte odšroubovat pouze svrchní krytku ventilu. Jak nafukování tak vyfukování jsou snadné úkony, při nichž tlak ve válcích můžete kontrolovat pomocí manometru.

SEVYTEST - optimální nafouknutí
Člun je vybaven integrovaným tlakoměrem Sevytest™, který slouží k optimálnímu nafouknutí. Pokud se pohyblivý červený proužek nachází v zóně + nebo - tak je tlak přílíš nízký nebo naopak moc vysoký. Pokud je proužek v zelené zóně, je loď nafouknutá na správný tlak.

◘ Rozměr člunu po nafouknutí: 228 x 120 cm
◘ Hmotnost člunu: 4,2 kg
◘ Max. kapacita dospělých osob: 2
◘ Nosnost: 165 kg
◘ Počet vzduchových komor: 4
◘ Rozměry po sbalení: 57 x 32,5 x 13,5 cm
◘ Materiál: PVC

Doplňkové parametry

Kategorie: Vodácké vybavení
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: