Swix P0020G cestovní sada vosků

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 2 hodnocení
 
 

Sada vosků nejpoužívanějších tuhých vosků V40 modrý extra, V45 fialový speciál a V60 červený, korek T10, škrabka na drážky v pevném textilním obalu na zip.

Dostupnost 3 - 8 prac.dnů
Cena 528,93 Kč bez DPH
Cena vč. DPH 640 Kč
Počet (sada)

   

Značka Swix
Kategorie Vosky a doplňky
Záruka 24 měsíců
 

V tomto balení najdete V40 modrý extra, V45 fialový speciál, V60 červený a T10 korek se škrabkou v praktické taštičce se zipem.

 Obsah balení:

V40 modrý extra - Nejpopulárnější z vosků řady V. Velmi pružný a přizpůsobivý vosk pokrývající široký rozsah teplot pod bodem mrazu. Pokud jej budete používat při teplotách okolo 0°C, sníh by měl být relativně čerstvý a vlhkost vzduchu nízká (pod 45-50%). Čerstvě napadaný sníh -1°C až -7°C, starý jemnozrnný sníh -3°C až -10°C.

V45 fialový speciál - Taktéž často používaný vosk, a to jak při závodech, tak v turistice. Pokud začne modrý extra klouzat, je na čase aplikovat tenkou vrstvu fialového speciál. Čerstvě napadaný sníh 0°C až -3°C, starý jemnozrnný sníh -2°C až -6°C.

V60 červenostříbrný - Na mokrý, čerstvý sníh do +3°C a až do -1°C na starší přeměněný granulovitý sníh. Čím je tepleji, tím je pro zachování odrazu třeba nanést silnější vrstvu. Čerstvě napadaný sníh +3°C až 0°C, starý jemnozrnný sníh +1°C až -1°C.

T0010 syntetický korek se škrabkou - Syntetický korek na odrazový vosk

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

 
 

 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.