Gear Aid (McNett)

Webová stránka značky: Gear Aid (McNett)

Americká rodinná společnost McNETT byla po 35 letech velmi úspěšné činnosti v oboru výroby potřeb pro údržbu a opravy outdoorového vybavení v roce 2015 prodána kanadské společnosti COGHLAN´s Ltd.

Společnost COGHLAN´s Ltd. byla založena v roce 1959 ve Winnipegu v Kanadě Normem Coghlanem a její první výrobek byl držák, umožňující přípravu toastů na grilu či ohništi. Firma tento výrobek postupně opustila a profilovala se jako výrobce a distributor potřeb pro kempování. Nákup společnosti McNETT byl logickým vyústěním snah o rozšíření sortimentu a celosvětovou expanzi.

Společnost COGHLAN´s Ltd. používá pro své výrobky značku Gear Aid. Při převzetí firmy McNETT se rozhodla touto značkou postupně označovat i původní výrobky McNETT, a také je přejmenovávat (například COTOL 240 na Cure Accelerator atd.).

Společnost COGHLAN´s Ltd. převzala i evropské zastoupení společnosti McNETT, které se stále jmenuje McNETT Europe a je oficiálním distributorem výrobků Coghlan´s pro Evropu. Proto na všech výrobcích certifikovaných pro EU uvidíte logo GEAR AID by McNETT.

Pod značkou Gear Aid je nabízen rozsáhlý sortiment výrobků, které jsou určeny pro opravy a údržbu outdoorové, potápěčské a rybářské výzbroje a výstroje. Do tohoto sortimentu patří lepidla, zátěry a záplaty pro vodotěsné opravy membránových a zátěrovaných textilií, přípravky pro ošetřování údržbu potápěčské výstroje i výzbroje, prací a impregnační přípravky na sportovní oděvy, odstraňovače pachů, přípravky k ošetření lodí, včetně nafukovacích, ale i rychleschnoucí mikrovláknové ručníky a mnoho dalších doplňků. Díky všestrannému záběru si firma dala do svého loga heslo: GEAR AID – základ cest za dobrodružstvím.

9 položek celkem
Gear Aid lepidlo AQUASURE +SR 28g
235 Kč –10 %
212 Kč

GA AQUASURE Shoe Repair je lepidlo na bázi polyuretanu pro opravu obuvi a těžkých zátěrovaných plachtovin. Ze skupiny SEAMGRIP / AQUASURE / FREESOLE má nejvyšší viskozitu,...

AQUASURE
235 Kč –10 %
212 Kč

AQUASURE +FD Watersport (Wader) je lepidlo na bázi polyuretanu pro opravu neoprénu a středně těžkých zátěrovaných tkanin (Cordura a pod.). Má střední viskozitu, vytváří asi 1...

ZIP CARE 60ml
190 Kč –10 %
171 Kč

Univerzální čistící a mazací kapalina pro plastová i kovová zdrhovadla (na všechny typy zdrhovadel). Lahvička o obsahu 60 ml se štětcovým aplikátorem.

COTOL 240 15ml
210 Kč –10 %
189 Kč

Urychlovač/katalyzátor pro polyuretanová lepidla McNETT, lahvička se štětečkem, obsah 15 ml

SEAM GRIP 1 lomeno 4 2x7g
230 Kč –10 %
207 Kč

Lepidlo na bázi PU pro lepení a zcelování zátěrových textílií s nižší gramáží a pro vodotěsnou impregnaci švů.

tenacious
200 Kč –10 %
180 Kč

Samolepící transparentní matné záplaty vytvářející vodonepropustný slep.

MIRAZYME 250 ml
290 Kč –10 %
261 Kč

Koncentrovaný přípravek na odstranění pachů a organického znečištění.

REVIVEX tent waterproofer 500ml
245 Kč –10 %
221 Kč

Nástřiková silikonová impregnace (pro stany, batohy, lodní pytle a pod.)

tenacious reflex web z1
290 Kč –10 %
261 Kč

TENACIOUS REFLECTIVE TAPE je samolepící odrazivá (reflexní) záplata s tlakově sensitivní lepící plochou.

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem